Śledzenie lokalizacji iPhone'a według numeru telefonu

TOP 3 metody śledzenia lokalizacji iPhone'a po numerze telefonu - 2024

Zespół Detectico Zespół Detectico

Wykwalifikowani technicy opanowujący dane o lokalizacji.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak śledzić lokalizację iPhone'a za pomocą numeru telefonu, jesteś we właściwym miejscu. W tym przewodniku zbadamy powody, dla których możesz tego potrzebować i nakreślimy, jak śledzić iPhone'a według numeru telefonu przy użyciu jednej z trzech popularnych metod.

Spis treści

Dlaczego muszę śledzić lokalizację iPhone'a według numeru telefonu?

Jeśli zastanawiałeś się, jak namierzyć numer telefonu na iPhonie, prawdopodobnie zastanawiałeś się również nad etyką takiego działania. Dla większości ludzi decyzja o tym wynika z troski o bezpieczeństwo dziecka. Jeśli podejrzewasz, że odwiedza niebezpieczne miejsca lub spotyka się z niebezpiecznymi ludźmi, bardzo ważne jest, abyś wiedział, gdzie się znajdują.

Alternatywnie, możesz chcieć śledzić zgubione lub skradzione urządzenie. Wyobraź sobie scenę, w której zgubiłeś telefon komórkowy podczas nocnego wyjścia, ale nie wiesz, gdzie go zgubiłeś. Decydując się na zlokalizowanie iPhone'a po numerze telefonu, odzyskasz utracone urządzenie i zaoszczędzisz sobie kłopotów i kosztów związanych z zakupem nowego.

W niektórych przypadkach ktoś może chcieć śledzić lokalizację iPhone'a, aby ustalić, czy jego partner go zdradza. Chociaż istnieją w tym względy etyczne, decyzja sprowadza się do konkretnego związku i lokalnych przepisów.

Czytaj także: Zlokalizuj numer telefonu na mapie - trudne zadanie czy bułka z masłem?

Jak śledzić iPhone'a według numeru telefonu w 2024 roku

Istnieją trzy świetne sposoby na śledzenie iPhone'a w 2024 roku:

  • Korzystanie z Detectico
  • Korzystanie z funkcji Znajdź mój
  • Korzystanie z aplikacji IMEI Tracker

Detectico

detectico us

Zastanawiasz się, czy możesz śledzić iPhone'a po numerze telefonu? Z pewnością możesz, używając Detectico. Jest to świetny lokalizator iPhone'a do śledzenia po numerze - bardzo łatwy w użyciu i super niezawodny. Kroki śledzenia urządzenia za pomocą Detectico są łatwe do naśladowania. Przejdźmy teraz do nich.

Najpierw wprowadź numer telefonu urządzenia, które próbujesz znaleźć. Musisz znać kod kraju, taki jak +1, który jest używany dla urządzeń w Stanach Zjednoczonych. Zostaniesz poproszony o dołączenie osobistej wiadomości, która zostanie wysłana do urządzenia docelowego.

Następnie Detectico wysyła tekst zawierający wiadomość do urządzenia mobilnego, które chcesz zlokalizować, wraz z klikalnym linkiem URL. Gdy właściciel urządzenia docelowego kliknie link, wyświetli się ostrzeżenie o jego dokładnej lokalizacji na mapie.

Korzystanie z Detectico jest prawie bezpłatne. Wystarczy zapłacić $0,89, aby skorzystać z tej usługi, co jest tańsze niż tabliczka czekolady. To okazja, biorąc pod uwagę niezawodność i użyteczność strony internetowej Detectico.

Korzystanie z tego systemu śledzenia ma wiele zalet. Po pierwsze, działa on ze wszystkimi sieciami, niezależnie od tego, czy urządzenie docelowe korzysta z AT&T, T-Mobile czy Verizon.

Nie ma również aplikacji ani oprogramowania do zainstalowania, co sprawia, że proces jest prosty i szybki. Technologia wykrywania działa również w dowolnym miejscu na świecie, a wyniki można osiągnąć w różnych krajach - dzięki czemu można znaleźć urządzenie, nawet jeśli znajduje się ono w innej części świata.

Ponadto użycie Detectico gwarantuje dokładny adres poszukiwanego urządzenia. Nie ma tu żadnych uogólnień, a jedynie szybkie rozwiązanie pozwalające wskazać dokładną lokalizację.

Ta wyszukiwarka iPhone'ów umożliwia wyszukiwanie według numeru, jest szybka i niezawodna, a do tego oferowana w atrakcyjnej cenie.

Czytaj także: Jak śledzić iPhone'a bez iCloud - 6 rozwiązań

baner

Znajdź mój (dla użytkowników iPhone'a)

znajdź mój iphone

Usługa Find My firmy Apple jest wbudowana w jej urządzenia, oferując możliwość śledzenia iPhone'a. Ważne jest, aby pamiętać, że jest to bardziej skomplikowane niż narzędzie do śledzenia numerów Detectico, ponieważ wymaga również posiadania urządzenia Apple.

Jeśli osoba, którą próbujesz zlokalizować, jest Twoim znajomym w aplikacji Znajdź mój, możesz ją bardzo łatwo namierzyć. Wystarczy wejść do aplikacji Znajdź mój na iPhonie, iPadzie lub Macu i znaleźć ją na wyświetlonej mapie.

Jeśli jednak ich lokalizacja nie jest ci udostępniona, będziesz musiał zalogować się na ich konto iCloud.com - zakładając, że znasz ich poświadczenia Apple ID. Jeśli tego nie zrobisz, oto potencjalna druga przeszkoda dla tej metody. Jeśli to zrobisz, możesz się zalogować i zobaczyć urządzenie docelowe na mapie. W przeciwieństwie do Detectico, Find My podaje tylko ogólną lokalizację, a nie dokładny adres.

Czytaj także: Najlepsze aplikacje do bezpłatnego wyszukiwania lokalizacji numeru telefonu

IMEI Tracker

IMEI Tracker

Każde wyprodukowane urządzenie mobilne otrzymuje unikalny IMEI, który jest cyfrowym kodem składającym się z 14 znaków, używanym do odróżnienia go od wszystkich innych urządzeń na świecie. Korzystając z IMEI Tracker, można znaleźć urządzenie wyłącznie na podstawie tego kodu.

Zwykle jest używany przez policję i dostawców sieci, więc nie jest to najłatwiejsza metoda dla zwykłych ludzi. Nie jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą znaleźć iPhone'a po numerze telefonu, ale jest to skuteczna metoda alternatywna, którą można rozważyć.

Rozpocznij ten proces od znalezienia numeru IMEI urządzenia, które chcesz śledzić. Jest on zwykle wyświetlany na pudełku, w którym telefon został zakupiony, na tylnej obudowie samego urządzenia lub w ustawieniach konta iCloud.com danej osoby.

Po uzyskaniu kodu IMEI wpisz go w narzędziu do śledzenia IMEI. Konieczne będzie również wprowadzenie kraju, w którym urządzenie docelowe zostało wyprodukowane. Gdy system zakończy wyszukiwanie, otrzymasz dokładną lokalizację urządzenia na czytelnej mapie.
Czytaj także: Jak śledzić lokalizację telefonu bez instalowania aplikacji? Poradnik

FAQ

Czy mogę bezpłatnie śledzić iPhone'a według numeru telefonu?

Chcesz wiedzieć, jak znaleźć lokalizację iPhone'a z numerem telefonu za darmo? Chociaż istnieją opcje śledzenia urządzenia bez rozstawania się z pieniędzmi, najlepszą praktyką jest korzystanie z Detectico. Chociaż ta strona internetowa pobiera niewielką opłatę, jest ona bardzo rozsądna, biorąc pod uwagę oferowaną precyzję. Wystarczy zapłacić $0,89, co jest bardzo korzystną ceną za tak niezawodną usługę.

Czy mogę zobaczyć czyjąś lokalizację na iPhonie, a ta osoba nie zobaczy mojej?

Detectico może być używany do podawania lokalizacji urządzenia, ale nie udostępnia lokalizacji właścicielowi docelowego telefonu komórkowego. Nie jest to system dwukierunkowy, co oznacza, że można śledzić urządzenie bez naruszania prywatności własnej lokalizacji.

Jak namierzyć czyjegoś iPhone'a bez fizycznego dostępu do telefonu?

Detectico odpowiada na pytanie: "Jak namierzyć czyjegoś iPhone'a, używając tylko jego numeru?". Dzięki Detectico wszystko, czego potrzebujesz, to numer telefonu komórkowego urządzenia docelowego i nic więcej. Proces jest prosty:
- wpisz numer telefonu na ich stronie internetowej.
- wysłać wiadomość do urządzenia docelowego.
- zobaczyć czyjąś lokalizację GPS, gdy tylko kliknie link w wiadomości.

Czytaj także: Czy można śledzić położenie telefonu po numerze?

Wnioski

Z 4,3% smartfonów gubionych lub kradzionych każdego rokuNic więc dziwnego, że zastanawiasz się, co zrobić w przypadku, gdy taka sytuacja przydarzy się Tobie. Istnieją trzy dobre metody śledzenia zgubionego lub skradzionego telefonu lub sprawdzania lokalizacji dziecka. Chociaż posiadanie wielu opcji jest korzystne, jedyną, która pozwala śledzić lokalizację iPhone'a według jego numeru telefonu, jest Detectico.