Відстежуйте місцезнаходження iPhone за номером телефону

3 найкращі способи відстежити місцезнаходження iPhone за номером телефону у 2024 році

Команда Detectico Команда Detectico

Кваліфіковані фахівці опановують дані про місцезнаходження.

Якщо ви хочете дізнатися, як відстежити місцезнаходження iPhone за номером телефону, ви потрапили в потрібне місце. У цьому посібнику ми розглянемо причини, які можуть вам знадобитися, і розповімо, як відстежити iPhone за номером телефону за допомогою одного з трьох популярних методів.

Зміст

Навіщо потрібно відстежувати місцезнаходження iPhone за номером телефону?

Якщо ви задавалися питанням, як відстежити номер телефону на iPhone, швидше за все, ви також обговорювали етичність таких дій. Для більшості людей рішення про це пов'язане з турботою про безпеку їхньої дитини. Якщо ви підозрюєте, що вона відвідує небезпечні місця або зустрічається з небезпечними людьми, дуже важливо знати, де вона знаходиться.

Крім того, ви можете відстежити загублений або вкрадений пристрій. Уявіть собі ситуацію, коли ви загубили свій мобільний під час нічної прогулянки, але не знаєте, де він опинився. Вирішивши знайти iPhone за номером телефону, ви повернете собі втрачений пристрій і уникнете клопоту та витрат на купівлю нового.

У деяких випадках хтось може захотіти відстежити місцезнаходження iPhone, щоб визначити, чи не зраджує йому партнер. Хоча це й викликає етичні занепокоєння, рішення буде залежати від ваших конкретних стосунків і місцевих законів.

Читайте також: Як відстежити точне місцезнаходження мобільного номера на карті

Як відстежити iPhone за номером телефону в 2024 році

Існує три чудових способи відстежити iPhone у 2024 році:

  • Використання Detectico
  • Використовуючи Find My
  • Використання IMEI Tracker

Detectico

detectico us

Цікаво, чи можна відстежити iPhone за номером телефону? Звичайно, можна, використовуючи Detectico. Це чудовий локатор для відстеження iPhone за номером - дуже простий у використанні і надзвичайно надійний. Кроки для відстеження пристрою за допомогою Detectico прості у виконанні. Давайте розглянемо їх зараз.

Спочатку введіть номер телефону пристрою, який ви намагаєтеся знайти. Вам потрібно знати код країни, наприклад, +1, який використовується для пристроїв у США. Вам буде запропоновано додати особисте повідомлення, яке буде надіслано на цільовий пристрій.

Потім Detectico надсилає текст, що містить ваше повідомлення, на мобільний пристрій, який ви шукаєте, разом із посиланням на URL-адресу, яку можна натиснути. Як тільки власник цільового пристрою перейде за посиланням, він сповістить вас про його точне місцезнаходження на карті.

Використання Detectico майже безкоштовне. Вам потрібно заплатити лише $0.89 за користування цією послугою, що дешевше, ніж плитка шоколаду. Це вигідна пропозиція, враховуючи надійність і зручність веб-сайту Detectico.

Використання цієї системи відстеження має багато переваг. По-перше, вона працює з усіма мережами, незалежно від того, чи використовує цільовий пристрій AT&T, T-Mobile або Verizon.

Також не потрібно встановлювати жодних додатків чи програмного забезпечення, що робить процес простим і швидким. Технологія виявлення також працює в будь-якій точці світу, а результати можуть бути отримані в різних країнах - так що ви можете знайти пристрій, навіть якщо він знаходиться в іншій частині світу.

Крім того, використання Detectico гарантує точну адресу пристрою, який ви шукаєте. Тут немає ніяких узагальнень, лише швидке рішення для визначення точного місцезнаходження.

Цей пошуковик iPhone дозволяє шукати за номером, він швидкий і надійний, і пропонується за вигідною ціною.

Читайте також: Як відстежувати iPhone без iCloud - 6 рішень

банер

Знайти своє (для користувачів iPhone)

знайди мій айфон

Сервіс Find My від Apple вбудований в пристрої, що дозволяє відстежувати iPhone. Важливо зазначити, що це складніше, ніж відстеження номерів Detectico, тому що для цього вам також потрібно мати пристрій Apple.

Якщо людина, яку ви намагаєтеся знайти, є вашим другом на Find My, ви можете відстежити її дуже легко. Просто зайдіть у додаток "Знайти мене" на iPhone, iPad або Mac і знайдіть їх на карті, яка з'явиться на екрані.

Однак, якщо вони не надали вам інформацію про своє місцезнаходження, вам потрібно буде увійти в їхній обліковий запис iCloud.com - за умови, що ви знаєте їхні облікові дані Apple ID. Якщо ви не знаєте, то це потенційна друга перешкода для цього методу. Якщо ви знаєте, ви можете увійти і побачити цільовий пристрій на карті. На відміну від Detectico, Find My іноді дає лише загальне місцезнаходження, а не точну адресу.

Читайте також: Найкращі програми для безкоштовного визначення місцезнаходження телефонного номера

Трекер IMEI

Трекер IMEI

Кожному виробленому мобільному пристрою присвоюється унікальний IMEI - цифровий код з 14 символів, який використовується для того, щоб відрізнити його від усіх інших пристроїв у світі. За допомогою IMEI Tracker ви можете знайти пристрій лише за цим кодом.

Зазвичай його використовує поліція та оператори мобільного зв'язку, тому це не найпростіший метод для звичайних людей. Він не ідеальний для тих, хто шукає iPhone за номером телефону, але це ефективний альтернативний метод, який ви можете розглянути.

Почніть цей процес з пошуку IMEI-номера пристрою, який ви хочете відстежувати. Зазвичай він відображається на коробці, в якій був придбаний мобільний телефон, на задній кришці самого пристрою або в налаштуваннях облікового запису iCloud.com.

Отримавши IMEI-код, введіть його в IMEI-трекер. Вам також потрібно буде ввести країну, в якій було вироблено цільовий пристрій. Після того, як система завершить пошук, ви отримаєте точне місцезнаходження пристрою на зручній для читання карті.
Читайте також: Як відстежити місцезнаходження мобільного телефону без встановлення програмного забезпечення: Посібник

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Чи можна відстежити iPhone за номером телефону безкоштовно?

Хочете знати, як знайти місцезнаходження iPhone за номером телефону безкоштовно? Хоча є варіанти відстежити пристрій, не розлучаючись з грошима, найкраще використовувати Detectico. Хоча цей сайт стягує невелику плату, вона дуже розумна, враховуючи пропоновану точність. Вам потрібно заплатити лише $0.89, що є вигідною ціною за таку надійну послугу.

Чи можу я бачити чиєсь місцезнаходження на iPhone без того, щоб воно бачило моє?

Detectico може бути використаний для надання вам інформації про місцезнаходження пристрою, але він не ділиться вашим місцезнаходженням з власником цільового мобільного телефону. Це не двостороння система, тобто ви можете відстежувати пристрій, не порушуючи конфіденційності вашого власного місцезнаходження.

Як відстежити чийсь iPhone без фізичного доступу до телефону?

Detectico відповідає на питання: "Як відстежити чийсь iPhone, знаючи лише його номер?". З Detectico все, що вам потрібно - це мобільний номер цільового пристрою і нічого більше. Процес дуже простий:
- вкажіть номер телефону на їхньому сайті.
- надіслати повідомлення на цільовий пристрій.
- бачити чиєсь GPS-розташування, щойно вони перейдуть за посиланням у повідомленні.

Читайте також: Чи може хтось відстежити ваше місцезнаходження за номером телефону?

Висновок

З 4.31TP20Т смартфонів втрачається або викрадається щорокуНе дивно, що ви замислюєтеся над тим, що робити, якщо це трапилося з вами. Існує три хороших методи відстеження загубленого або вкраденого телефону або перевірки місцезнаходження вашої дитини. Хоча мати кілька варіантів корисно, єдиний, який дозволяє відстежувати місцезнаходження iPhone за номером телефону, - це Detectico.