Sledování polohy iPhonu podle telefonního čísla

3 nejlepší způsoby jak najít iPhone podle telefonního čísla v roce 2024

Tým Detectico Tým Detectico

Zkušení technici ovládající lokalizační data.

Pokud chcete vědět, jak sledovat polohu iPhonu podle telefonního čísla, jste na správném místě. V této příručce prozkoumáme důvody, proč byste to mohli potřebovat, a nastíníme, jak sledovat iPhone podle telefonního čísla pomocí jedné ze tří oblíbených metod.

Obsah

Proč potřebuji sledovat polohu iPhonu podle telefonního čísla?

Pokud jste přemýšleli, jak zjistit telefonní číslo v iPhonu, je pravděpodobné, že jste také diskutovali o etice takového postupu. U většiny lidí k tomuto rozhodnutí vede obava o bezpečnost jejich dítěte. Pokud máte podezření, že navštěvuje nebezpečná místa nebo se setkává s nebezpečnými lidmi, je velmi důležité, abyste věděli, kde se nachází.

Případně můžete chtít sledovat ztracené nebo odcizené zařízení. Představte si scénu, kdy jste během noční vycházky ztratili mobilní telefon, ale nevíte, kam jste ho ztratili. Rozhodnete-li se vyhledat iPhone podle telefonního čísla, shledáte se se ztraceným zařízením a ušetříte si starosti a náklady na koupi nového.

V některých případech může někdo chtít sledovat polohu iPhonu, aby zjistil, zda ho partner podvádí. Ačkoli s tím jsou spojeny etické problémy, rozhodnutí bude záviset na konkrétním vztahu a místních zákonech.

Přečtěte si také: Jak zjistit přesnou polohu mobilního čísla na mapě

Jak sledovat iPhone podle telefonního čísla v roce 2024

V roce 2024 můžete iPhone sledovat třemi skvělými způsoby:

  • Použití Detectico
  • Použití funkce Najít můj
  • Použití nástroje IMEI Tracker

Detectico

Detectico nás

Zajímá vás, zda můžete iPhone sledovat podle telefonního čísla? Určitě ano, a to pomocí Detectico. Je to skvělý lokátor pro sledování iPhonu podle čísla - velmi snadno se používá a je mimořádně spolehlivý. Kroky pro sledování zařízení pomocí Detectico jsou snadno proveditelné. Pojďme se do nich nyní pustit.

Nejprve zadejte telefonní číslo zařízení, které se snažíte najít. Budete potřebovat znát kód země, například +1, který se používá pro zařízení ve Spojených státech. Budete vyzváni, abyste připojili osobní zprávu, která bude odeslána na cílové zařízení.

Detectico pak odešle text obsahující vaši zprávu na mobilní zařízení, které chcete najít, spolu s odkazem URL, na který lze kliknout. Jakmile majitel cílového zařízení na odkaz klikne, upozorní vás na jeho přesnou polohu na mapě.

Používání Detectico je téměř zdarma. Za využití této služby zaplatíte pouze $0,89, což je levnější než tabulka čokolády. Vzhledem ke spolehlivosti a použitelnosti webových stránek Detectico je to výhodná cena.

Používání tohoto systému sledování má mnoho výhod. Zaprvé funguje ve všech sítích bez ohledu na to, zda cílové zařízení používá AT&T, T-Mobile nebo Verizon.

Navíc není třeba instalovat žádnou aplikaci ani software, takže proces je jednoduchý a rychlý. Detekční technologie navíc funguje kdekoli na světě a výsledků lze dosáhnout v různých zemích - zařízení tedy můžete najít, i když se nachází v jiné části světa.

Použití Detectico navíc zaručuje přesnou adresu hledaného zařízení. Nejedná se o žádné zobecnění, pouze o rychlé řešení přesného určení polohy.

Tento vyhledávač iPhonů umožňuje vyhledávání podle čísla, je rychlý a spolehlivý a nabízí se za skvělou cenu.

Přečtěte si také: Jak sledovat iPhone bez služby iCloud - 6 řešení

banner

Najít moje (pro uživatele iPhone)

najít můj iphone

Služba Najít můj je integrovaná v zařízeních Apple a nabízí možnost sledování iPhonu. Je důležité si uvědomit, že je to složitější než sledování čísel Detectico, protože vyžaduje, abyste vlastnili také zařízení Apple.

Pokud je osoba, kterou se snažíte najít, vaším přítelem v aplikaci Find My, můžete ji snadno sledovat. Jednoduše přejdete do aplikace Find My v iPhonu, iPadu nebo Macu a najdete ji na zobrazené mapě.

Pokud však jejich poloha není sdílená, musíte se přihlásit k jejich účtu na iCloud.com - za předpokladu, že znáte jejich přihlašovací údaje k Apple ID. Pokud je neznáte, je zde potenciální druhá překážka této metody. Pokud ano, můžete se přihlásit a zobrazit cílové zařízení na mapě. Na rozdíl od funkce Detectico služba Find My někdy uvádí pouze obecnou polohu, nikoli přesnou adresu.

Přečtěte si také: Nejlepší aplikace pro zjištění polohy telefonního čísla zdarma

Sledování IMEI

Sledování IMEI

Každému vyrobenému mobilnímu zařízení je přidělen jedinečný IMEI, což je digitální kód složený ze 14 znaků, který slouží k rozlišení od všech ostatních zařízení na světě. Pomocí nástroje IMEI Tracker můžete zařízení vyhledat pouze na základě tohoto kódu.

Obvykle ji používá policie a poskytovatelé sítí, takže pro běžné lidi to není nejjednodušší metoda. Není ideální pro ty, kteří chtějí najít iPhone podle telefonního čísla, ale je to účinná alternativní metoda, kterou můžete zvážit.

Tento proces začněte vyhledáním čísla IMEI zařízení, které chcete sledovat. To je obvykle uvedeno na krabici, v níž byl mobilní telefon při koupi dodán, na zadním krytu samotného zařízení nebo v nastavení účtu iCloud.com dané osoby.

Po získání kódu IMEI jej zadejte do nástroje pro sledování IMEI. Budete také muset zadat zemi, kde bylo cílové zařízení vyrobeno. Jakmile systém dokončí vyhledávání, zobrazí se vám přesná poloha zařízení na přehledné mapě.
Přečtěte si také: Jak sledovat polohu mobilního telefonu bez instalace softwaru: Průvodce

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Mohu sledovat iPhone podle telefonního čísla zdarma?

Chcete vědět, jak zdarma najít polohu iPhonu pomocí telefonního čísla? Přestože existují možnosti, jak sledovat zařízení, aniž byste se museli rozloučit s penězi, nejlepším postupem je použít službu Detectico. Tato webová stránka si sice účtuje malý poplatek, ten je však vzhledem k nabízené přesnosti velmi přiměřený. Stačí zaplatit $0,89, což je za tak spolehlivou službu výhodná nabídka.

Mohu na iPhonu vidět něčí polohu, aniž by on viděl mou?

Pomocí služby Detectico lze zjistit polohu zařízení, ale nesdílí vaši polohu s vlastníkem cílového mobilního telefonu. Nejedná se o obousměrný systém, což znamená, že můžete sledovat zařízení, aniž byste porušili soukromí své vlastní polohy.

Jak sledovat něčí iPhone bez fyzického přístupu k telefonu?

Detectico odpovídá na otázku: "Jak sledovat něčí iPhone pouze pomocí jeho čísla?". S Detectico potřebujete pouze mobilní číslo cílového zařízení a nic jiného. Postup je jednoduchý:
- zadejte telefonní číslo na jejich webové stránky.
- odeslat zprávu do cílového zařízení.
- zobrazit něčí polohu GPS, jakmile klikne na odkaz ve zprávě.

Přečtěte si také: Může někdo lokalizovat váš telefon polohu podle telefonního čísla?

Závěr

S 4,3% ztracených nebo odcizených smartphonů ročně, není divu, že zvažujete, co dělat v případě, že se vám to stane. Existují tři dobré metody pro sledování ztraceného nebo odcizeného telefonu nebo pro kontrolu polohy vašeho dítěte. I když je výhodné mít více možností, jediná, která umožňuje sledovat polohu iPhonu podle jeho telefonního čísla, je Detectico.