Як знайти місцезнаходження людини у Facebook, не будучи її другом

Як знайти місцезнаходження людини у Facebook, не будучи її другом

Команда Detectico Команда Detectico

Кваліфіковані фахівці опановують дані про місцезнаходження.

Facebook - це соціальна мережа найбільш часто використовувані соціальна мережа, що налічує понад 3 мільярди активних користувачів щомісяця. Якщо ви хочете дізнатися поточне місцезнаходження важливої для вас людини, вам може бути цікаво, як відстежити місцезнаходження акаунта Facebook.

Давайте обговоримо найефективніші способи досягти цього.

Зміст

Чи можете ви знайти місцезнаходження чийогось акаунта у Facebook?

Чи можете ви знайти місцезнаходження чийогось акаунта у Facebook

Facebook збирає всі типи даних користувачів включаючи історію місцезнаходження, IP-адреси, номери телефонів і навіть історію переглядів. Але чи можете ви відстежувати когось у Facebook без їхнього відома? Однозначна відповідь на це питання - так, і це можна зробити кількома способами, про які ви дізнаєтеся з цього посібника.

Коли йдеться про те, чому ви хочете знайти когось у Facebook, може бути кілька причин. Наприклад, якщо вас переслідує фейковий акаунт або ви стали жертвою онлайн-булінгу, ви захочете встановити особу, яка за ним стоїть.

Серед інших причин - спостереження за дитиною чи співробітником або занепокоєння щодо потенційно невірного партнера чи друга.

Це важливо: Хоча самостійне відстеження чийогось місцезнаходження у Facebook може бути корисним у ситуаціях, пов'язаних із погрозами або переслідуванням в Інтернеті, не забувайте вживати додаткових заходів безпеки. Ви можете задокументувати інциденти та повідомити про них у Facebook, а також залучити місцеві правоохоронні органи, якщо це необхідно.

банер

Як побачити місцезнаходження людини в Facebook Messenger таємно?

Як уже згадувалося, є кілька способів дізнатися місцезнаходження людини у Facebook, не будучи її другом. Однак найефективніший спосіб отримати точне місцезнаходження в реальному часі - використовувати Detectico, додаток для визначення місцезнаходження.

Зауважте: Detectico може бути корисним, якщо ви хочете дізнатися, як побачити чиєсь місцезнаходження у Facebook Messenger. Однак це онлайн-сервіс для пошуку телефонних номерів, а не спеціально створений для Facebook.

Відстеження місцезнаходження акаунта Facebook за допомогою Detectico

Detectico_Location1

Detectico - одна з найпотужніших і найточніших програм для відстеження місцезнаходження в Інтернеті, яка може працювати на всіх типах пристроїв для моніторингу місцезнаходження людини.

Ось як за допомогою Detectico відстежити когось через Facebook Messenger без його відома:

 1. Візьміть ваш улюблений пристрій і відкрийте браузер на ваш вибір.
 2. Перейдіть до Detectico і увійдіть до свого облікового запису або створіть новий (якщо у вас його ще немає).
 3. Введіть номер телефону людини, яку ви хочете відстежувати.

Після цього Facebook-трекер Detectico надішле повідомлення, що містить спеціальне повідомлення та унікальне посилання на вказаний номер. Як тільки одержувач перейде за посиланням, ви зможете відстежити його точне місцезнаходження на карті.

Зауважте: Цільова особа отримає повідомлення у своєму Facebook Messenger, тільки якщо вона використовує його як програму для обміну повідомленнями за замовчуванням. В іншому випадку повідомлення буде надіслано в додаток, який вона використовує для надсилання та отримання SMS.

Detectico Плюси

 • Відстеження місцезнаходження в реальному часі: Дозволяє швидко, точно і в режимі реального часу відстежувати місцезнаходження будь-якої людини за номером її телефону.
 • Сумісність з різними платформами: Працює на всіх типах пристроїв, включаючи смартфони, планшети, настільні комп'ютери та ноутбуки, і підтримує всі основні операційні системи.
 • Встановлення не потрібне: Не потребує встановлення, оскільки це веб-додаток, що робить його зручним і легкодоступним.
 • Доступність по всьому світу: Забезпечує глобальний доступ і дозволяє легко відстежувати місцезнаходження по всьому світу.
 • Незалежна операція: Функціонує незалежно, а це означає, що вам не потрібен жоден інший додаток для його використання.

Detectico Мінуси

 • Платна платформа: Працює як платна платформа з одноденним пробним періодом.
 • Незалежний додаток: він не інтегрований у Facebook Messenger безпосередньо.

Читайте також: Найкращий мобільний трекер для відстеження номерів з Google Map 2024 [Огляд]

Відстеження місцезнаходження у Facebook: Простіші, але менш ефективні методи

Хоча використання Detectico коштуватиме вам грошей, оскільки він вважається просунутим додатком, є кілька безкоштовних методів, які ви можете використовувати для пошуку місцезнаходження людей у Facebook. Вони досить обмежені і менш ефективні, оскільки не надають вам місцезнаходження на карті в реальному часі.

Однак, якщо у вас під рукою немає інших рішень, їх варто спробувати, і вони можуть бути корисними. Давайте обговоримо їх детальніше.

Використання IP-адреси Facebook

IP-адреса (Internet Protocol) - це унікальний номер/мітка, що ідентифікує певний пристрій, підключений до Інтернету. Якщо вам цікаво, як відстежити чиєсь місцезнаходження в Facebook Messenger за IP-адресою, то відповідь проста.

Все, що вам потрібно, - це скористатися інструментом пошуку IP-адрес. Однак спочатку вам потрібно отримати IP-адресу, а потім скористатися інструментом пошуку.

Але вам не потрібно проходити через клопоти цього двоетапного процесу. Замість цього ви можете скористатися Grabify - онлайн-інструментом для перехоплення IP-адрес, який також надає вам інформацію про місцезнаходження.

Що мені найбільше подобається в Grabify, так це те, що ви можете використовувати цей трекер місцезнаходження Facebook онлайн безкоштовно. Ось як це працює:

 1. Відкрийте Facebook на своєму смартфоні та перейдіть на профіль цільової людини.
 2. Скопіюйте посилання на профіль та відкрийте Grabify в браузері.
 3. Вставте посилання на профіль у поле URL-адреси, доступне на веб-сайті, і виберіть "Створити URL-адресу".
 4. Скопіюйте посилання для відстеження IP-адреси, згенероване Grabify, і надішліть його цільовій особі у Facebook Messenger.

Щойно вони перейдуть за цим посиланням, ви отримаєте їхню IP-адресу та інформацію про місцезнаходження, включно з країною та містом, на сторінці Grabify.

Зауважте: Хоча Grabify може діяти як трекер місцезнаходження Facebook ID, оскільки він надає інформацію про країну та місто вашої цілі, він не надає вам точне місцезнаходження.

Перевірка міток місцезнаходження

Мітка місцезнаходження, як випливає з назви, являє собою координати фізичного розташування. Якщо ви хочете відстежити місцезнаходження облікового запису Facebook, ви можете перейти до його профілю і переглянути публікації, якими він поділився.

Якщо ви бачите тег місцезнаходження в будь-якому з їхніх дописів, натисніть на нього і виберіть "Показати місцезнаходження". Це відкриє додаток мапи на вашому пристрої і покаже точне місцезнаходження.

Це важливо: Місцезнаходження, яке ви отримаєте таким чином, відображатиме місце, де відбувалася активність допису. Це означає, що з того часу цільова особа могла переїхати в інше місце.

Перегляд історій у Facebook

Перегляд історій Facebook також може бути корисним методом для визначення місцезнаходження людей у Facebook. Хоча він може лише іноді забезпечувати точність у реальному часі, оскільки люди зазвичай публікують історію після того, як покидають певне місце, багато людей часто діляться дописами разом зі своїм місцезнаходженням у реальному часі.

Щоб переглянути історії, відкрийте Facebook Messenger і перейдіть на сторінку "Історії". Тут ви знайдете останні історії людей з вашого списку друзів. Якщо ви бачите історію, якою поділився ваш об'єкт, натисніть на неї, щоб переглянути докладнішу інформацію, включаючи спільні місця або дії.

Слухай уважно: Щоб скористатися цим методом, людина, місцезнаходження якої ви хочете відстежувати, повинна бути у вашому списку друзів.

Чи можна переглянути історію місцезнаходжень через Facebook?

На жаль, функція перевірки історії місцезнаходження на Facebook була видалена через низький рівень використання та з міркувань конфіденційності. Тому не можна використовувати її, щоб знайти чиєсь місцезнаходження у Facebook.

Оскільки безпека в Інтернеті має вирішальне значення, важливо переконатися, що метод відстеження, який ви використовуєте, ставить на перше місце конфіденційність даних користувачів. У цьому контексті Detectico виділяється не тільки як ефективне і точне рішення, але й як безпечне. Він пропонує повний захист від витоку даних для забезпечення безпечного відстеження місцезнаходження.

Читайте також: Як відстежити точне місцезнаходження мобільного номера на карті

Висновок

Найефективніший і найточніший спосіб знайти місцезнаходження людини в Facebook - це використовувати трекер місцезнаходження Detectico Messenger без її відома.

Якщо ви не можете використовувати цей додаток з якихось причин, наприклад, через бюджетні обмеження, ви можете спробувати інші методи, перелічені в цьому посібнику.