Numlookup проти Detectico

Numlookup проти Detectico: найкраща альтернатива Numlookup

Команда Detectico Команда Detectico

Кваліфіковані фахівці опановують дані про місцезнаходження.

За даними DataPortal, є 5,44 мільярда унікальних користувачів мобільних телефонів у світі. Багато людей щодня отримують небажані телефонні дзвінки з незнайомих номерів, тому вони звертаються до таких сайтів, як Numlookup.com. Тут ми розповімо вам про нього та його альтернативи.

банер
Зміст

NumLookup з першого погляду

NumLookup - це інструмент для зворотного пошуку телефонів, який працює з будь-якими номерами США. Це безкоштовний сервіс, який не потребує жодної реєстрації. Надана інформація включає ім'я власника, місцезнаходження та оператора зв'язку.

NumLookup і як він працює

NumLookup

Користувачі можуть використовувати NumLookup, зайшовши на сайт і ввівши номер телефону в США, який вони хочуть знайти. Також можна шукати номери в інших країнах. Користувачі просто вводять номер, щоб побачити звіт про наявну інформацію.

У чому полягають ключові особливості?

За допомогою NumLookup ви можете ввести номер телефону, щоб знайти інформацію про цей номер. Інформація, яку ви отримаєте, залежить від того, що про нього зберігається, тому може виявитися, що ім'я не прив'язане, і це вам не допоможе. Однак, оскільки послуга повністю безкоштовна, вам не доведеться витрачати гроші на пошук. Існує також можливість щомісячної підписки.

NumLookup має й інші можливості. Окрім пошуку інформації про номер, користувачі також можуть шукати людей, реверсувати зображення та перевіряти на плагіат. Здається, що цей сайт намагається задовольнити кілька нішевих потреб ринку. Інтерфейс користувача на NumLookup зручний і зрозумілий. Вам не буде важко зорієнтуватися.

Хто є користувачами NumLookup?

NumLookup підходить для широкого кола людей з різними потребами. Можливо, ви отримуєте набридливі телефонні дзвінки з одного і того ж номера, або ви втратили всі імена контактів і хочете знати, кому належить кожен номер.

Найкраща альтернатива NumLookup: Якою вона може бути?

Хоча NumLookup пропонує безкоштовний сервіс, варто перевірити, чи є якісь альтернативні варіанти. Ось деякі з них, які ми виявили в нашому дослідженні.

Що таке Detectico?

detectico-reverse-number-lookup

Однією з найкращих, якщо не найкращою, альтернативою NumLookup, яку ми знайшли, є Detectico. Ця програма та веб-сайт дозволяють користувачам перевіряти телефонні номери на наявність власника, дані оператора та GPS-локацію. Сайт також сучасний і свіжий.

Як Detectico може допомогти зі зворотним пошуком телефонного номера

Підхід Detecico до зворотного пошуку телефону схожий на NumLookup, але є ключові відмінності. Коли ви завантажите Detectico, ви побачите сучасний інтерфейс і поле для введення номера, який ви хочете відстежити. Після введення натисніть "виявити", і ви отримаєте детальну інформацію про нього.

Також можна вибрати отримання місцезнаходження і точних координат телефонного номера в режимі реального часу, натиснувши "отримати місцезнаходження". Це платна функція, але її варто спробувати, якщо вам потрібно когось відстежити. Detectico надішле на телефон текстове повідомлення з посиланням, на яке потрібно перейти. Після цього ви отримаєте дані про місцезнаходження.

Порівняння функцій NumLookup та Detectico

Різниця між обома програмами очевидна. NumLookup просто повідомляє вам, хто дзвонив. Натомість Detectico надасть вам більше інформації про номер, включаючи місцезнаходження телефону в реальному часі. Це корисно, наприклад, коли вам потрібно дізнатися місцезнаходження коханої людини.

  1. Користувацький досвід

І Numlookup, і Detectico мають відгуки на сторонніх сайтах, таких як Sitejabber і Trustpilot. Відгуки на обох сайтах схожі і досить позитивні. Numlookup має більше відгуків і вищий середній рейтинг на Trustpilot.

  1. Інтерфейс користувача

У цьому немає жодних сумнівів: Numlookup виглядає і функціонує старомодно. Так, він виконує свою роботу, але Detectico виглядає так, ніби був розроблений в останні роки, і перевершує інші сайти своїм користувацьким інтерфейсом.

  1. Порівняння зворотного пошуку телефонних номерів

Обидва сайти ефективно справляються з пошуком телефонних номерів, і, судячи з відгуків, обидва вони також є точними. Однак, додаткова функція визначення місцезнаходження означає, що Detectico є кращим сервісом.

Список 5 найкращих альтернатив NumLookup

Переглядаючи подібні сайти та додатки, варто порівняти альтернативи. Ось 5 найкращих альтернатив Numlookup, щоб побачити, що є на ринку. Ми розглянемо Detectico, USPhoneBook, Truecaller, XResolver та AnyWho. Ось що ми знайшли.

Detectico

Detectico_Location1

Detectico, на нашу думку, є найкращою альтернативою Numlookup. Ви не тільки отримуєте всі ті ж функції, але й додаткові, такі як визначення місцезнаходження за допомогою GPS в режимі реального часу. Більше того, це просто приємніший сайт для перегляду та використання; він виглядає сучасно.

USPhoneBook

Телефонна книга

USPhoneBook дуже схожий на NumLookup в тому, що він 100% безкоштовний і може бути використаний для пошуку власника телефонного номера. Користувачам просто потрібно ввести 10-значний номер телефону, і вони можуть дізнатися ключову інформацію про номер, включаючи додаткові контактні дані, а також ім'я та адресу людини.

Truecaller

Truecaller

Truecaller - це програма для ідентифікації абонентів і блокування спаму для користувачів мобільних телефонів. Ви можете завантажити додаток або скористатися веб-сайтом, щоб знайти потрібну інформацію. Ви навіть знайдете інформацію про номери, які є спамом, що дозволить вам заблокувати їх.

XResolver

XResolver дещо відрізняється тим, що використовується для з'ясування IP-адрес і місцезнаходження гравців на Xbox Live. Це корисно для людей, які зазнають переслідувань під час гри на Xbox. Ви навіть можете додати особисту IP-адресу до чорного списку, щоб захистити свою конфіденційність.

Будь-хто.

AnyWho - це веб-сайт, що дозволяє користувачам знаходити людей, компанії та місця. Він включає в себе інструмент зворотного пошуку телефонів, такий як NumLookup. Користувачам просто потрібно ввести номер в пошуковий рядок, і вони дізнаються, кому він належить. Ви також можете знайти їхню зареєстровану адресу.

Який вибрати?

З усіх програм, які ми вивчили та дослідили, Detectico відстеження телефонних номерів знову і знову з'являється на вершині списків. Це тому, що він пропонує щось унікальне: можливість дізнатися місцезнаходження телефонного номера в режимі реального часу. Так, це платна функція, але ми вважаємо, що вона має безліч переваг для користувачів.

Висновок

Насамкінець, існує багато варіантів трекерів телефонних номерів, і ви можете використовувати їх усі, поки не знайдете той, який вам найбільше до вподоби. Особисто ми віддали перевагу Detectico, тому що він робить те, що вам потрібно, просто, але при цьому має сучасний вигляд і є зручним у використанні. Крім того, приємно мати доступ до функції визначення місцезнаходження за допомогою GPS.