Samsung Telefonunu Takip Et

Samsung Telefonunu Takip Etmenin En İyi Yolları: Güvenilir ve Kolay

Detectico Ekibi Detectico Ekibi

Yetenekli teknisyenler konum verilerinde uzmanlaşıyor.

Samsung telefonunu takip etmenin yollarını mı arıyorsunuz? Sizin için doğru çözümümüz var Samsung telefonun konumuna erişme ve acil durumlarda bilgi. Samsung telefonlarının çalınması veya çocukları takip etmesi gibi çeşitli nedenler telefon takibini gerektirebilir. Çocukların belirli uygulamaları kullanmasını engellemek veya ekran başında kalma süresini sınırlamak onların sağlığı açısından olumlu bir adım olabilir. Telefonun yerini nasıl bulacağınızı bilmek cihazı bulmayı kolaylaştırın eğer yanlış yerleştirirseniz. Daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

İçindekiler

Birinin Telefonunu Takip Etmek ve İzlemek İçin Farklı Nedenler

İlişkinizde daha fazla şeffaflık istiyorsanız veya çocuklarınızı güvende tutmak istiyorsanız telefonla izleme bir çözüm olabilir.

İşte birinin telefonunu izlemek için birkaç neden daha.

 • Ebeveyn Kontrolü: Birçok ebeveyn çocuklarının telefonlarını izlemeyi tercih edebilir. zorbalardan ve siber suçlardan güvenliğin sağlanması, Ve uygunsuz siteler. Ayrıca ekran başında kalma süresi sınırı uygulayabilir ve sosyal medya kullanımını yasaklayabilirler.
 • Güvenlik: Telefonunuz çalınırsa, bunu yapmanın bir yolu telefonu izle yerini bulup geri almanıza yardımcı olabilir.
 • Bir Ortağı Takip Etmek: Partnerinizin size sadakatsiz davrandığından veya bazı mali sorunları sakladığından şüpheleniyorsanız Samsung telefonun konumunu takip edebilirsiniz.
 • Çalışan Takibi: Birçok işveren, çalışanların bu telefonları yalnızca iş için kullanmasını sağlamak amacıyla şirket telefonlarını takip eder. Onlar da olabilir zaman alan sosyal medya uygulamalarını kaldırın iş telefonlarından.
 • Sağlık kaygıları: Eğer varsa sağlık sorunları olan yaşlı ebeveyn, telefonlarını takip etmek size huzur verebilir. Üstelik acil durumlarda ya da sadece kontrol edilmesi durumunda onlara ulaşmak her zaman kolay olacaktır.
afiş

Samsung Telefonunu Uzaktan Takip Etmek Mümkün mü?

Evet, birkaç ücretsiz özellik sayesinde bir Samsung telefonu uzaktan takip etmek mümkün olabilir. Ancak bu yöntemler en güvenilir olmayabilir. Telefon izleme yöntemlerini çevrimiçi olarak arayabilirsiniz, örneğin telefon numarasıyla takip etme veya GPS'inizi açma.

Bazı ücretsiz web siteleri ve uygulamalar konumlar hakkında fikir verebilir. Ancak çoğu web sitesi kullanmak üzere bilgilerinizi toplayın ya da daha fazla sat. Bu yüzden en iyi seçenek olmayabilir. Samsung kullanıcıları deneyebilir SmartFinder veya Cihazımı Bul.

Diğer yöntemler arasında üçüncü taraf izleme web sitelerinin ve uygulamalarının kullanılması yer alabilir. Böyle güvenilir bir platform Detecticoherhangi bir numaranın konumunu izleyen. Bu uygulama kurulum gerektirmez ve tam veri güvenliği sağlar. Samsung cihazını Detectico ile kolaylıkla takip edebilir, telefondan veri sızıntılarını öğrenebilirsiniz.

Telefon Takibi için Detectico Uygulaması Nedir?

Detectico_Location1

Detectico bir üçüncü taraf konum izleme uygulaması. Samsung telefonunu birkaç basit adımda bulmak en güvenilir platformlar arasındadır. Detectico bir kullanarak çalışır algılama bağlantısı gönderildi Konumunu bulmayı düşündüğünüz numaraya Birçok konum takip uygulamasının aksine, bilgilerinizi saklamayacağı veya kötüye kullanmayacağı için kullanımı tamamen özel ve güvenlidir.

"Bir Samsung telefonunu anonim olarak takip edebilir misiniz?" – Detectico, güvenli aramalarla bunu mümkün kılar. Ayrıca Detectico herhangi bir yazılımın yüklenmesini gerektirmez Samsung telefonlarını takip etmek için cihazınıza. Uygulamayı diğer telefonlar için kullanmak isteseniz bile tüm Android ve iPhone'lar bunu desteklemektedir.

Eski Blackberry'leri ve kapaklı telefonları da desteklemesine şaşıracaksınız. Yani bir Samsung telefonunun iPhone'dan mı yoksa Android'den mi takip edileceğini bilmek istiyorsanız, Detectico sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Detectico'nin diğer özellikleri arasında kişinin adının bulunması da yer alıyor.

Bilinmeyen bir numaradan çağrı alırsanız ayrıntıları takip etmek ve buna göre yanıt vermek için web sitesini kullanabilirsiniz. Gelişmiş GPS teknolojisi tam telefon numarasını ve adresini almanızı sağlar. Spam çağrıları görmezden gelmenin akıllı bir yolu.

Detectico Samsung Telefonun Konumunu Takip Etmek İçin Nasıl Çalışır?

Detectico şu şekilde çalışır:

 • Ziyaret etmek Detectico'nin ana sayfası.
 • Yaz telefon numarası bu Samsung telefonunda çalışıyor.
 • Tıklamak yerini belirlemek.
 • Detectico bir gönderecek izleme bağlantısı.
 • Kişi bağlantıya tıkladığında Detectico konumunu harita üzerinde paylaşmaya başlayacaktır.
 • Arama sonuçlarında haritayı görün canlı konum.

Konum izleme bağlantısını gönderirken önceden belirlenmiş mesajı kullanabilir veya özel bir mesaj yazabilirsiniz. Kullanıcı, bir izleme bağlantısı içeren tam mesajı alacaktır.

Birini veya kayıp bir Samsung telefonun konumunu izlemek için bu özelliği kullanın. Kayıp Samsung telefonunuzu nasıl takip edeceğinizi öğrendikten sonra veri ihlallerini kontrol etmek için Detectico'yi de kullanabilirsiniz. Onun veri sızıntısı denetleyicisi E-posta adresinizin herhangi bir veri ihlaline yol açıp açmadığını belirlemek için yüksek teknolojili tespit teknolojisini kullanır.

Samsung Telefonların Konumunu Takip Etmenin Alternatif Yöntemleri Nelerdir?

Detectico'nin ücreti bir günlük deneme için $1,19, aylık plan için ise $66,45/ay'dır. Bir Samsung telefonu ücretsiz olarak nasıl takip edeceğinizi merak ediyorsanız bazı özellikler konum takibine izin verir. Örneğin, şunları kullanabilirsiniz: Google Haritalar konum paylaşımı telefonun konumunu takip etme özelliği. Bunun dışında Samsung'un dahili özelliğini de kullanabilirsiniz. Cihazımı Bul SmartThings Find olarak da adlandırılan özellik.

Ancak bu uygulamalar hedef cihazda görülebilir ve kurulum için sahibinin danışmanlığını veya hedef telefona fiziksel erişimini gerektirir.

Cihazımı Bul

FindMyDevice özelliği SAMSUNG telefonlar üzerinden çalışır SmartThings uygulaması. Yalnızca telefonlar için çalışmıyor, aynı zamanda akıllı saatleri ve kulaklıkları da takip ediyor. SmartThings Find'ı telefonda nasıl kuracağınız aşağıda açıklanmıştır.

 • Şuraya git: SmartThings uygulaması.
 • Tıkla Hayat sekmesi ve Ekle (+) öğesini seçin.
 • Belirli hizmet için eklenti arasından seçim yapın.
 • Hizmet indirilecektir.
 • Ekle Samsung cihazı SmartThings Find'a gidin.

İstediğiniz zaman telefonun konumunu kontrol etmek için aynı uygulamayı açın. Uygulama size gösterecek zaman damgalarıyla birlikte ayrıntılı harita konumları.

Kayıp bir Samsung telefonunu bulmak için:

 • Samsung Find uygulamasına gidin.
 • Cihazlar sekmesine tıklayın.
 • Kayıp cihaza dokunun.
 • Gibi simgeler arasından seçim yapın Çaldır, Göz Kırp ve Yakınlarda Ara.

Google Haritalar Konum Paylaşımı

Google Haritalar konum paylaşma özelliği, konumunuzu arkadaşlarınız, iş ortaklarınız ve ailenizle paylaşmanıza olanak tanır. Var tam kontrol konumu kiminle ve ne kadar süreyle paylaşacağınıza dair. Dolayısıyla, birinin telefonunu Google Haritalar'ı kullanarak izlemek istiyorsanız, bunu ona haber vermeden yapamayabilirsiniz.

Konumunuzu Google Haritalar aracılığıyla şu şekilde paylaşabilirsiniz:

 • Başka bir kişininkini ekle e-posta adresi Google Kişilerinize.
 • Gitmek Google Haritalar iPhone veya Android'inizde oturum açın.
 • Adınızın baş harflerini veya profil resmini içeren hesap çevrenize tıklayın.
 • Şuraya git: konum ve sonra paylaşın.
 • Üzerine dokunun Yeni Paylaşım ve ardından insanları ekleyin.
 • Konum paylaşımının süresini seçin.
 • Vermek Yeni kişiye Google Haritalar erişimi kaydedin ve Paylaş'a dokunun.

Sonuç

Artık ister yerleşik özelliği ister Detectico gibi üçüncü taraf bir platformu kullanıyor olun, Samsung telefonunuzu nasıl kolayca takip edeceğinizi biliyorsunuz. Ücretli uygulamaları kullanmanın en büyük yararı, verilerinizin güvende olmasını ve konum izlemenin doğru olmasını sağlamasıdır. Ayrıca çeşitli sebeplerden dolayı sınırsız telefon numarasını takip edebilirsiniz.

Ücretsiz konum izleme uygulamalarının çoğu, doğru konum tespit yazılımı sağlamaz. Ancak bütçeniz düşükse ve güvenilir, ücretsiz bir çözüm arıyorsanız Google Haritalar veya FindMyDevice gibi yetkili uygulamaları kullanmanızı öneririz. Bunlar, izlemek istediğiniz bir kişinin konumunu paylaşmaya izin vermesi durumunda kullanabileceğiniz alternatiflerdir.