EmobileTracker vs. Detectico

EmobileTracker vs. Detectico: En iyi EmobileTracker alternatifi

Detectico Ekibi Detectico Ekibi

Yetenekli teknisyenler konum verilerinde uzmanlaşıyor.

İstatistiklere göre, yaklaşık 7,49 milyar 2025'e kadar dünya çapında mobil kullanıcılar. Bu kadar çok insan ve telefon numarası varken, sizi kimin aradığını bulmak için çözümlere sahip olmak önemli hale geliyor. Neyse ki, telefon numarasına göre isim bulmanıza yardımcı olacak pek çok çözüm var.

afiş
İçindekiler

EmobileTracker: Nedir?

EmobileTracker, mobil numara takip aracı olarak tasarlanmış bir uygulama ve hizmettir. Dünyanın herhangi bir ülkesindeki kişinin adını, konumunu ve telekom sağlayıcısını sağlar. Bu, bilinmeyen çağrılar alan kişilerin nedenini öğrenebileceği anlamına gelir.

EmobileTracker: Bu Uygulama Nasıl Çalışıyor?

Emobiletracker

EmobileTracker basittir. Web sitesi nerede olduğunuzu otomatik olarak algılar. Bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için numarayı kutuya girin ve 'şimdi takip et'e tıklayın. Bu, kaydedilmişse isim ve adres bilgileriyle birlikte tüm cep telefonu numarası ayrıntılarını getirecektir.

Uygulamanın Temel Özellikleri

EmobileTracker'nin tek bir ana özelliği vardır: cep telefonu numaralarının ayrıntılarını aramak. Bir numara girdiğinizde, aşağıdaki bilgileri getirir:

 • Telefon numarasının geçerli olup olmadığı.
 • Numara taşınmışsa. 
 • Telefon ağa bağlıysa.
 • İsim.
 • Ülke.
 • Ülke kodu.
 • ISO 3166-1 alfa-2 kodu.
 • Telekom sağlayıcısı.
 • Ağ türü.
 • Saat dilimi.

İsim yalnızca mevcutsa gösterilecektir. Aksi takdirde, 'bilinmiyor' yazacaktır.

EmobileTracker'ye Kim İhtiyaç Duyar?

İnsanların EmobileTracker kullanmayı tercih etmelerinin birçok nedeni vardır. İşte en yaygın olanlardan bazıları:

 • İstenmeyen telefon aramaları alıyorlar.
 • Bilinmeyen numaralardan gelen çok sayıda cevapsız arama var.
 • Bir numaranın meşruiyetini kontrol etmek istiyorlar.

En İyi EmobileTracker Alternatifine Bir Göz Atın

EmobileTracker'ye alternatif arayan herkes bunların var olduğunu bilmekten memnun olacaktır. Detectico, kullanıcıların sevdiği bu tür kaynaklardan sadece biri - ve dünyanın her yerinde herhangi bir telefon ve ağ ile çalışıyor. İşte bu konuda öğrendiklerimiz.

Detectico nedir?

detectico-reverse-number-lookup

Detectico bir numaranın yerini, kime ait olduğunu ve daha fazlasını kontrol etmenizi sağlar. EmobileTracker'ye benzer bilgiler verir ancak daha iyi işlevselliğe sahip daha güncel bir web sitesidir. Detectico'yi kullandığınızda emin ellerde olduğunuzu bilirsiniz.

Dedektif Ters Telefon Numarası Arama ile Nasıl Başa Çıkıyor?

Detectico ile yaklaşım nispeten benzerdir. Web sitesini yükledikten sonra, takip etmek istediğiniz numarayı kutuya girin ve 'tespit et' butonuna tıklayın. Detectico daha sonra numarayı arayacak ve size numara hakkında operatör ve konum gibi bilgiler verecektir. Detectico ile, 'konum al' seçeneğine tıklayarak tam GPS konumuna da erişebilirsiniz.

İhtiyacınız varsa veya istiyorsanız kesinlikle kullanmaya değer. Konumlarını tespit etmek için Detectico, telefona tıklandığında telefonun konumunu size bildirecek bir bağlantı içeren kişiselleştirilmiş bir mesaj gönderir.

EmobileTracker vs. Detectico Ters Telefon Numarası Arama Özellikleri Karşılaştırması

EmobileTracker ve Detectico arasında önemli farklar vardır. İlk olarak, EьobileTracker size yalnızca bir numaranın kime ait olduğu hakkında bilgi verir. Bu, bilinmeyen numaralardan çağrı aldıklarında insanlar için yararlıdır. Esasen, basit bir telefon numarası adı izleyicisidir. Detectico ise telefon numarasını kullanarak bir kişinin konumunu aramanıza olanak tanır. Örneğin sevdikleriniz için kullanışlıdır.

#1 Kullanıcı Deneyimi

Detectico'nin Sitejabber ve Trustpilot'ta yayınlanmış birkaç yorumu var. Her ikisi de ortalama puanlara sahip ve insanlar uygulamayı ya seviyor ya da nefret ediyor gibi görünüyor. EmobileTracker'nin her iki sitede de incelemesi yok, bu da uygulamanın çok fazla trafiği olduğu ancak incelemesi olmadığı için şüpheli olduğunu gösteriyor.

#2 Kullanıcı Arayüzü

EmobileTracker çok basit görünümlü ancak işlevseldir. Öte yandan Detectico, sunumunda çok daha modern görünüyor ve kullanımı daha kolay.

#3 Ters Telefon Numarası Arama Etkinliği ve Doğruluğu

Detectico'nin incelemeleri, bazı nedenlerden dolayı iyi çalıştığını göstermektedir. Ancak, inceleme olmadığı için EmobileTracker'nin başkaları için ne kadar iyi çalıştığını doğrulayamadık. Her iki ücretsiz hizmeti de test ederken, operatör ve kayıtlı ülke gibi temel bilgileri bulduk.

En İyi 5 EmobileTracker Alternatifi

EmobileTracker'ye alternatif uygulamalar arıyorsanız, işte bulduklarımızın en iyileri.

Detectico - En İyi Mobil Numara Takip Cihazı

Detectico, tam olarak ihtiyacınız olanı ve daha fazlasını sağladığı için tartışmasız en iyi alternatiftir - bir numaranın yerini öğrenmek istiyorsanız, ayrıcalık için ödeme yapmanız gerekecektir, ancak bu size GPS koordinatlarını verecektir. Bunu, numaraya bir bağlantı içeren bir kısa mesaj göndererek yapar. Kişi bağlantıya tıkladığında, GPS koordinatları size gönderilir.

Sosyal Kedi Balığı

Socialcatfish

Cep telefonu numarası izleyici için bir başka alternatif de Social Catfish'tir. Bu site sosyal ağlarda, eğitim ve devlet sitelerinde, haber makalelerinde ve daha fazlasında arama yaparak bir kişi hakkında cep telefonu numarasına göre bilgi bulmaktadır.

Spokeo

Spokeo1

Spokeo, kullanıcıların telefon numarası, isim veya diğer bilgilere göre bilgi aramasına olanak tanır. Esasen, insanların kim olduklarını söylediklerini kontrol etmek için bir arama aracıdır. Elinizde bir numara varsa, kime ait olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz.

IP Kaydedici

IP Logger, IP adreslerini de kaydettiği ve izlediği için daha önce bahsedilen diğer hizmetlerden biraz farklıdır. Yine de cep telefonu numaralarını takip etmek ve sahipleri hakkında bilgi edinmek için kullanabilirsiniz. Ancak telefon numarası takibi, telefonun konumunu bulmak istiyorsanız ücretlidir ve tek bir istek başına oldukça yüksek bir miktardır.

Bul ve takip et

Bul ve takip et

Findandtrace çok basittir. Eski modadır ancak cep telefonu numaralarını, araç konumlarını izlemenize ve posta kodlarını bulmanıza olanak tanır. Telefon numaraları için, telekom dairesinin ana dili, numaranın nerede olduğu ve yerel saatin ne olduğu gibi ayrıntıları verir.

Peki En İyi Seçim Nedir?

Bu makalede bahsedilen tüm uygulamalar arasında tartışmasız en iyisi Detectico'dir telefon numarası izleyici. Bu sadece en modern teklif olarak görünmekle kalmıyor, aynı zamanda en iyi üçüncü taraf web sitelerinde bağımsız incelemelere sahip tek teklif. Böylece güvenilir olduğundan ve şirketin verilerinize göz kulak olacağından emin olabiliriz.

Sonuç

Bir telefon numarası takip web sitesi kullanmak istemenizin nedeni ne olursa olsun, birçok seçenek mevcuttur. EmobileTracker'ye sağlam bir seçim ve alternatif Detectico olacaktır. Bu, özellikle göz atabileceğiniz herhangi bir incelemeye sahip olmayan diğer seçeneklerle karşılaştırıldığında, iyi incelenmiş ve takdir edilmiş gibi görünüyor.