iPhone'u iCloud olmadan takip etme

iCloud olmadan iPhone nasıl takip edilir - 6 çözüm

Detectico Ekibi Detectico Ekibi

Yetenekli teknisyenler konum verilerinde uzmanlaşıyor.

iCloud iPhone kullanıcıları için bir rahatlama olsa da, diğer iPhone'ları takip ederken her zaman kullanışlı değildir. Ancak, ya iCloud'unuz çevrimdışıysa? Ölmüş olan iPhone'unuzu yanlış yere koyabileceğiniz durumlar olabilir. Çocuğunuzun dışarıda olması durumunda iPhone'unuzu iCloud olmadan da izlemeniz gerekebilir. Ayrıca, iPhone'unuzu bir web tarayıcısı veya başka bir Apple aygıtı kullanarak da bulmak isteyebilirsiniz. Peki, iPhone'larınızı iCloud'a güvenmeden takip etmenin yollarını mı arıyorsunuz?

Endişelenmeyin çünkü size bunu anlatmanın altı etkili yolu var iPhone'unuzu iCloud olmadan nasıl bulursunuz! Öncü uygulamalardan akıllı hack'lere kadar her şey var. Peki ihtiyaçlarınız için en iyi yöntem hangisi? Öğrenmek için okumaya devam edin.

Ayrıca okuyun: 2024'te telefon numarasına göre iPhone konumunu takip etmenin en iyi 3 yolu

İçindekiler

Detectico Kullanarak Icloud Olmadan Bir iPhone Nasıl Gizlice Takip Edilir:

Detectico

Nasıl yapacağınızı anlamak ister misiniz? iPhone'unuzu başka bir iPhone kullanarak bulma? Doğru yerdesiniz çünkü bu mümkün. Eskiden Localize olarak bilinen Detectico, iCloud olmadan bir iPhone'u takip etmek için en iyi seçeneklerden biridir.

Gelişmiş teknolojisi, cihazın konumunu doğru bir şekilde izleyebilir ve gerçek zamanlı güncellemeler sağlayabilir. Ayrıca kurulum gerektirmeden arka planda çalışır, bu da onu aşağıdakileri yapmak isteyenler için gizli bir seçenek haline getirir iCloud olmadan birinin iPhone'unu takip etme. Bakalım iCloud olmadan iPhone nasıl takip edilir Detectico kullanarak.

Bir iPhone'u Takip Etmek için Detectico Nasıl Kullanılır?

iPhone'u takip etmek için Detectico'yi kullanmak basit bir iştir. Tek yolu bu iCloud veya bir uygulama olmadan iPhone'u takip etme. Sadece konumunu öğrenmek istediğiniz kişinin iletişim bilgilerine ihtiyacınız var. Öyleyse, nasıl kullanılacağını görelim.

Adım 1:

İlk adım, kaydolarak bir hesap oluşturmaktır. Oturum açtıktan sonra, uygulama sizi bir arama çubuğu bulacağınız kontrol paneline yönlendirecektir. Burada, takip etmek istediğiniz çocuğunuzun iletişim bilgilerini girebilirsiniz.

Adım 2:

Şimdi, uygulama size mesajın bir önizlemesini verecektir. Localize aracılığıyla gönderilen her mesajın bir bağlantı içerdiğini unutmamak önemlidir. Ve alıcının coğrafi konum belirleme işlemini başlatmak için bağlantıya tıklaması gerekir. Bu nedenle, takip etmek istediğiniz kişiyi bağlantıyı açmaya ikna etmek için mesajı akılda kalıcı bir cümle ile özelleştirin. Örneğin, bağlantıyı çocuğunuza gönderiyorsunuz. Bu yüzden, bir araba kazanmak için buraya tıklayın diyerek onları cezbedebilirsiniz.

Adım 3:

Alıcı konumu tıkladıktan sonra, yer belirleme uygulaması IP adreslerine göre konumu belirleyecektir. Bir GPS talebi başlattıktan sonra, Localize'ın çocuğunuzun tam konumunu belirlemesi yalnızca birkaç dakika sürecektir.

afiş

Ayrıca okuyun: Birisi telefon numaranızla konumunuzu takip edebilir mi?

Ebeveyn Kontrolü Uygulamalarını Kullanarak Icloud Olmadan iPhone Nasıl İzlenir?

Casus uygulamalar, gençleri siber zorbalık, dolandırıcılık ve sosyal medya ile ilgili suçlardan korumada ebeveynleri büyük ölçüde desteklemektedir. Bununla birlikte, Gen-z teknoloji konusunda akıllıdır, bu nedenle ebeveynlerini kolayca alt edebilirler. Bu nedenle, birçok ebeveyn internette Birinin iPhone'unu gizlice nasıl takip edeceğinizi.

iCloud gizli olmadığı için, mSpy için en iyi çözümlerden biridir. Birinin kayıp iPhone'unu gizlice takip edin. Dolayısıyla, çocuğunuzun iPhone'unu 7/24 takip etmek isteyen endişeli bir ebeveynseniz, ebeveyn kontrolü uygulaması mSpy'yi kolayca kullanabilirsiniz.

mSpy'yi takip etmek istediğiniz iPhone'a yüklemeniz yeterlidir ve size o telefonun tüm konum verilerini verecektir. Ayrıca uyarıları açmak için bir coğrafi sınırlama özelliği de sağlar. Bu uyarı bildirimleri, iPhone'un hedeflenen alana girip girmediğini size bildirir. Böylece, çocuğunuzun seyahat aktivitelerini kolayca izleyebilir ve güvenliğini sağlayabilirsiniz. Öyleyse, mSpy'yi yükleyin onların haberi olmadan iPhone'larının yerini tespit etmek için.

Kayıp iPhone'u Bulmak için Dropbox Kamera Yüklemenizi Kullanma:

iPhone'unuzun konumunu takip etmenin bir başka yolu da Dropbox'ın kamera yükleme özelliğini kullanmaktır. Bu özellik iPhone'un kamerasıyla çekilen tüm fotoğrafları otomatik olarak Dropbox hesabınıza yükler. Ve işin olumlu yanı, fotoğrafın çekildiği konumu da içermesidir. Yani, iPhone'unuzu kaybettiyseniz ve iPhone'unuzda Dropbox önceden yüklüyse, şanslısınız demektir.

 • Öncelikle, başka bir cihaz veya bilgisayarda Dropbox hesabınıza giriş yapın.
 • Dropbox hesabınızdaki "Kamera Yükleme" klasörüne gidin.
 • Kayıp iPhone'unuzdan otomatik olarak yüklenen son görüntüler veya videolar için klasörü kontrol edin.
 • Herhangi bir yeni resim veya video görürseniz, görüntü konum geçmişini kullanarak iPhone'unuzun konumunu bulmak için "i" simgesine tıklayarak meta verileri kontrol edin.

Find My iPhone Kullanarak iPhone Nasıl Bulunur?

iphone'umu bul

Bilmek ister misin iPhone'unuzu iCloud olmadan nasıl takip edebilirsiniz?? Evet. Find My iPhone özelliği, kullanıcıların kaybolan veya çalınan Apple aygıtlarını başka bir iPhone veya bilgisayar kullanarak aramalarına olanak tanır. Bu özellik, cihazın konumunu izlemek için cihazın GPS'ini kullanır. Bu nedenle, birinin kaybolan veya çalınan telefonunu geri almak için güvenilir bir araçtır. Find My iPhone'yi kullanmak için adım adım talimatları aşağıda keşfedin:

 • Diğer Apple aygıtınızda Bul uygulamasını açın veya bir arama çubuğuna "iCloud.com/find" URL'sini yazın.
 • Şimdi, Apple Kimliğinizi ve parolanızı kullanarak bir hesap oluşturun.
 • Kayıtlı aygıtlar listesinden bulmak istediğiniz iPhone'u seçin.
 • Artık cihaz konumu, yalnızca konum etkinleştirilmiş olarak çevrimiçi olduğunda haritada görüntülenecektir.
 • Kayıp cihazda bir ses çalarak onu çalmak için Bul özelliğini de kullanabilirsiniz.
 • iPhone'unuz kaybolur veya çalınırsa, onu kayıp moduna alabilir veya verilerini uzaktan silebilirsiniz.

iPhone Bulmak için Apple Watch'u kullanma:

Ya "Find My" yoksa? "Bul" olmadan iPhone'unuzu nasıl bulacaksınız?? Apple Watch kullanmak, kayıp iPhone'unuzu bulmak için en kolay yöntemlerden biridir. Apple cihazlarındaki yerleşik özelliği, herhangi bir cihazınızın yerini bulmak için tek adımlı bir çözümdür. Yanlış yerleştirilmiş telefona bağlanan Apple saatleri, telefonun yerini hemen bulmak için mükemmeldir. Ancak, bu özelliği akıllı saatinize yüklemiş ve etkinleştirmiş olmanız gerekir.

 • Apple Watch'unuzdaki Digital Crown düğmesine dokunun ve uzun basın.
 • Saat kadranını yukarı kaydırın ve ayarlar simgesine girmek için anahtara tıklayın.
 • Pinging tuşunu bulun ve dokunun. Bu, bağlı iPhone'un "titreşim modunda" veya "rahatsız etmeyin modunda" olsa bile bir uyarı zili çalmasına neden olacaktır.

Google Asistan ile iPhone Nasıl Bulunur?

Yukarıdaki tüm uygulamalara erişmeniz mi gerekiyor? O zaman endişelenmeyin. İşte en erişilebilir çözüm. Google yardım uygulaması da kayıp iPhone'unuzu bulmanıza yardımcı olacak kullanışlı bir araçtır. Gelişmiş özellikleri ve yapay zekası ile kolayca iPhone'unuzu iCloud olmadan saniyeler içinde takip edin. Kayıp iPhone'unuzu bulmak için Google Asistan'ı nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır:

 • Uygulamayı açın ve "Hey, Google" şeklinde komut verin, Asistan'ı etkinleştirmek için mikrofon düğmesine de basabilirsiniz.
 • Şimdi Google Asistanınıza iPhone'unuzu Bul komutunu verin veya "iPhone'um nerede?" diye sorun.
 • Artık Google Asistan, GPS özelliğini kullanarak iPhone'unuzun konumunu arayacak.
 • Bundan sonra, iPhone'unuzun konumunu Google Haritalar'da gösterecektir.
 • iPhone'unuz yakınlarda değilse veya çevrimdışı durumdaysa Google Asistan cihazınızın bilinen son konumunu görüntüler.

SSS:

Birinin Kayıp iPhone'u iCloud Olmadan Nasıl Bulunur?

için iCloud olmadan kayıp iPhone'u bulmaiPhone'unuza önceden yüklenmiş olan Bul uygulamasına başvurun. Bu uygulama, diğer Apple cihazlarının yardımıyla konumu kullanarak kayıp iPhone'unuzu izlemenize olanak tanır. Ancak, bu aygıtların aynı Apple Kimliğinde oturum açmış olması gerekir.

iCloud Olmadan Ölü Bir iPhone Nasıl Bulunur?

iPhone'unuz çalışmıyorsa ve iCloud'a erişiminiz yoksa, iPhone'unuzu takip etmek için mSpy gibi üçüncü taraf bir uygulama yükleyin. mSpy, iPhone'unuzun konumunu izleyen bir ebeveyn kontrolü uygulamasıdır. İPhone'unuzu iCloud olmadan izlemenize yardımcı olur.

Kişi Numarası ile iPhone Nasıl Takip Edilir?

Bir iPhone'u sadece numarasıyla takip etmek istiyorsanız, Detectico gibi bir hizmeti deneyin. Bu hizmet, sadece telefon numarasını girerek herhangi bir mobil cihazın konumunu izlemenize olanak tanır. Numarayı girdiğinizde, Detectico cihaza bir kısa mesaj göndererek konumuna erişmek için izin isteyecektir. Cihaz sahibi izin verirse, Detectico'yi kullanarak iPhone'un konumunu takip edebilirsiniz. Bununla birlikte, özelleştirilmiş bir mesaj göndererek birisinin konumunu gizlice izlemek için de kullanabilirsiniz.

Ayrıca okuyun: Cep telefonu numarasının tam konumunu harita üzerinde izleme

Sonuç:

Artık biliyorsun. iPhone'unuzu iCloud olmadan nasıl takip edebilirsiniz?. Bir iPhone'u iCloud olmadan takip etmenin, her birinin artıları ve eksileri olan çeşitli yolları vardır. Ancak, iPhone'unuzu sık sık yanlış yere koyuyorsanız, rahatınız için bu uygulamalardan herhangi birini yüklemeniz daha iyi olacaktır. Ayrıca, reşit olmayan çocuğunuzu veya sevdiğiniz birini takip etmek istiyorsanız, mSpy'yi kullanmak daha iyidir. Şimdi, önerilen yöntemlerden hangisini kullanmak istediğiniz veya durumunuza uygun olduğu size kalmış. Sadece herhangi birini deneyin ve hangisinin sizin için en uygun olduğunu görün!