відстежувати iPhone без iCloud

Як відстежувати iPhone без Icloud - 6 рішень

Команда Detectico Команда Detectico

Кваліфіковані фахівці опановують дані про місцезнаходження.

Хоча iCloud приніс полегшення користувачам iPhone, у відстеженні інших айфонів він не завжди корисний. Однак, що робити, якщо ваш iCloud відключений? Бувають випадки, коли ви можете втратити свій вимкнений iPhone. Вам також може знадобитися відстежувати iPhone без iCloud на випадок, якщо ваша дитина перебуває поза домом. Крім того, вам також може знадобитися знайти iPhone за допомогою веб-браузера або будь-якого іншого пристрою Apple. Отже, ви шукаєте способи відстежувати свої iPhone, не покладаючись на iCloud?

Не хвилюйтеся, тому що ми маємо шість ефективних способів розповісти вам як знайти свій iPhone без iCloud! У нас є все: від створення додатків до використання розумних хакерів. Але який метод найкраще підходить для ваших потреб? Читайте далі, щоб дізнатися.

Читайте також: 3 найкращі способи відстежити місцезнаходження iPhone за номером телефону у 2024 році

Зміст

Як таємно відстежувати iPhone без Icloud за допомогою Detectico:

Detectico

Ви хочете зрозуміти, як знайти свій iPhone за допомогою іншого iPhone? Що ж, ви в правильному місці, тому що це можливо. Detectico, раніше відомий як Localize, є одним з найкращих варіантів для відстеження iPhone без iCloud.

Його передова технологія дозволяє точно відстежувати місцезнаходження пристрою та надавати оновлення в режимі реального часу. Він також працює у фоновому режимі, не потребуючи встановлення, що робить його непомітним варіантом для тих, хто хоче відстежувати чийсь iPhone без iCloud. Отже, давайте подивимося як відстежувати iPhone без iCloud використовуючи Detectico.

Як використовувати Detectico для відстеження iPhone?

Використання Detectico для відстеження iPhone - це просте завдання. Це єдиний спосіб відстежуйте iPhone без iCloud або програми. Вам потрібні лише контактні дані людини, місцезнаходження якої ви хочете дізнатися. Отже, давайте подивимося, як ним користуватися.

Крок перший:

Першим кроком є створення облікового запису шляхом реєстрації. Після входу додаток перенаправить вас на інформаційну панель, де ви знайдете рядок пошуку. Тут ви можете ввести контактну інформацію вашої дитини, яку хочете відстежувати.

Крок другий:

Тепер програма покаже вам попередній перегляд повідомлення. Важливо зазначити, що кожне повідомлення, надіслане через Локалізацію, містить посилання. І одержувач повинен натиснути на нього, щоб ініціювати процес геолокації. Тому налаштуйте повідомлення за допомогою привабливого речення, щоб заманити людину, яку ви хочете відстежувати, відкрити посилання. Наприклад, ви надсилаєте посилання своїй дитині. Ви можете заманити її, сказавши: "Натисни тут, щоб виграти машину".

Крок 3:

Після того, як одержувач натисне на місце розташування, додаток-локатор визначить місцезнаходження на основі його IP-адреси. Після ініціювання GPS-запиту Локатору знадобиться лише кілька хвилин, щоб визначити точне місцезнаходження вашої дитини.

банер

Читайте також: Чи може хтось відстежити ваше місцезнаходження за номером телефону?

Як контролювати iPhone без Icloud за допомогою програм батьківського контролю:

Шпигунські програми дуже допомагають батькам захищати дітей від кібербулінгу, шахрайства та злочинів, пов'язаних із соціальними мережами. Однак покоління Z технічно підковане, тому вони можуть легко перехитрити своїх батьків. Тому багато батьків шукають в інтернеті як таємно відстежити чийсь iPhone.

Оскільки iCloud не є непомітним, mSpy є одним з найкращих рішень для таємно відстежувати загублений iPhone. Отже, якщо ви стурбовані батьки, які хочуть відстежувати iPhone своєї дитини 24/7, ви можете легко скористатися додатком батьківського контролю mSpy.

Просто встановіть mSpy на iPhone, який ви хочете відстежувати, і він надасть вам повні дані про місцезнаходження цього телефону. Він також надає функцію геозони для ввімкнення сповіщень. Ці сповіщення дадуть вам знати, якщо iPhone увійшов або вийшов з цільової зони. Таким чином, ви можете легко контролювати подорожі вашого підлітка та забезпечувати його безпеку. Отже, встановіть mSpy знайти їхній iPhone без їхнього відома.

Як використовувати завантаження з камери в Dropbox, щоб знайти загублений iPhone:

Ще один спосіб відстежити місцезнаходження вашого iPhone - скористатися функцією завантаження фотографій з камери в Dropbox. Вона автоматично завантажує всі фотографії, зроблені камерою iPhone, у ваш акаунт Dropbox. Позитивним моментом є те, що вона також включає в себе місце, де було зроблено фотографію. Отже, якщо ви загубили свій iPhone, а на ньому встановлено Dropbox, вам пощастило.

 • Спочатку увійдіть до свого акаунта Dropbox на іншому пристрої або комп'ютері.
 • Перейдіть до папки "Camera Upload" у вашому акаунті Dropbox.
 • Перевірте папку на наявність нещодавніх зображень або відео, автоматично завантажених з вашого загубленого iPhone.
 • Якщо ви бачите нещодавні зображення або відео, перевірте метадані, натиснувши на значок "i", щоб знайти місцезнаходження вашого iPhone за допомогою історії місцезнаходження зображень.

Як знайти iPhone за допомогою Find My iPhone:

знайди мій айфон

Ви хочете знати як відстежувати iPhone без iCloud? The Find My iPhone дозволяє користувачам шукати загублені або викрадені пристрої Apple за допомогою іншого iPhone або комп'ютера. Ця функція використовує GPS пристрою для відстеження його місцезнаходження. Отже, це надійний інструмент для пошуку загубленого або викраденого телефону. Ознайомтеся з покроковою інструкцією по використанню Find My iPhone нижче:

 • Відкрийте програму Find My на іншому пристрої Apple або введіть URL-адресу "iCloud.com/find" у рядку пошуку.
 • Тепер створіть обліковий запис, використовуючи свій Apple ID та пароль.
 • Виберіть iPhone, який ви хочете знайти, зі списку зареєстрованих пристроїв.
 • Тепер місцезнаходження пристрою відображатиметься на карті лише тоді, коли він перебуває в мережі з увімкненою функцією визначення місцезнаходження.
 • Ви також можете використовувати Find My для відтворення звуку на втраченому пристрої, щоб зателефонувати на нього.
 • Якщо ваш iPhone загублений або вкрадений, ви також можете перевести його в режим "загублений" або видалити його дані віддалено.

Використовуйте Apple Watch, щоб знайти iPhone:

Що робити, якщо у вас немає "Знайти своє"? Як ви знайдете свій iPhone без "Find My"?? Використання Apple Watch - один з найпростіших способів знайти загублений iPhone. Вбудована в пристрої Apple функція дозволяє в один крок визначити місцезнаходження будь-якого вашого пристрою. Годинник Apple, підключений до загубленого телефону, ідеально підходить для його негайного пошуку. Однак, ви повинні були встановити та увімкнути цю функцію у своєму смарт-годиннику.

 • Торкніться і довго утримуйте кнопку Digital Crown на вашому Apple Watch.
 • Проведіть вгору по циферблату і натисніть на перемикач, щоб відкрити піктограму налаштувань.
 • Знайдіть клавішу "Пінг" і натисніть її. Це призведе до того, що підключений iPhone видасть звуковий сигнал, навіть якщо він перебуває у режимі вібрації або у режимі "не турбувати".

Як знайти iPhone за допомогою Google Assistant:

Вам потрібен доступ до всіх перерахованих вище додатків? Що ж, не хвилюйтеся. Ось найдоступніше рішення. Додаток Google Асистент також є корисним інструментом, який допоможе вам знайти загублений iPhone. Завдяки його розширеним функціям і штучному інтелекту ви можете легко відстежуйте свій iPhone за лічені секунди без iCloud. Ось як використовувати Google Assistant, щоб знайти загублений iPhone:

 • Відкрийте додаток і скажіть йому "Привіт, Google", ви також можете натиснути кнопку мікрофона, щоб активувати Асистента.
 • Тепер накажіть своєму помічнику Google знайти ваш iPhone або запитайте: "Де мій iPhone?".
 • Тепер Google Асистент буде шукати місцезнаходження вашого iPhone за допомогою функції GPS.
 • Після цього він покаже місцезнаходження вашого iPhone на Картах Google.
 • Якщо вашого iPhone немає поблизу або він вимкнений, Google Асистент покаже останнє відоме місцезнаходження вашого пристрою.

Часті запитання:

Як знайти загублений iPhone без iCloud?

До знайти загублений iPhone без iCloudзверніться до програми Find My, яка попередньо встановлена на вашому iPhone. Ця програма дозволяє відстежити загублений iPhone, використовуючи місцезнаходження за допомогою інших пристроїв Apple. Однак ці пристрої повинні бути зареєстровані під одним і тим же Apple ID.

Як знайти мертвий iPhone без iCloud?

Якщо ваш iPhone вимкнувся, і у вас немає доступу до iCloud, встановіть сторонній додаток, наприклад, mSpy, щоб відстежувати ваш iPhone. mSpy - це програма батьківського контролю, яка відстежує місцезнаходження вашого iPhone. Це допоможе вам контролювати ваш iPhone без iCloud.

Як відстежити iPhone за контактним номером?

Якщо ви хочете відстежити iPhone, знаючи лише його номер, спробуйте сервіс Detectico. Цей сервіс дозволяє відстежувати місцезнаходження будь-якого мобільного пристрою, просто ввівши його номер телефону. Як тільки ви введете номер, Detectico надішле на пристрій текстове повідомлення з проханням надати дозвіл на доступ до його місцезнаходження. Якщо власник пристрою надасть дозвіл, ви зможете відстежувати місцезнаходження iPhone за допомогою Detectico. Однак ви також можете використовувати його, щоб таємно відстежувати чиєсь місцезнаходження, надіславши спеціальне повідомлення.

Читайте також: Як відстежити точне місцезнаходження мобільного номера на карті

Висновок:

Тепер ти знаєш. як можна відстежувати iPhone без iCloud. Існує кілька способів відстежувати iPhone без iCloud, кожен з яких має свої плюси і мінуси. Однак, якщо ви часто втрачаєте свій iPhone, краще встановити будь-який з цих додатків для вашої зручності. Крім того, якщо ви хочете відстежувати свою неповнолітню дитину або кохану людину, краще використовувати mSpy. Тепер вам вирішувати, який із запропонованих способів ви хочете використовувати або який підходить для вашої ситуації. Просто спробуйте будь-який з них і подивіться, який з них працює найкраще для вас!