Śledzenie iPhone'a bez iCloud

Jak śledzić iPhone'a bez iCloud? 6 rozwiązań

Zespół Detectico Zespół Detectico

Wykwalifikowani technicy opanowujący dane o lokalizacji.

Chociaż iCloud jest ułatwieniem dla użytkowników iPhone'ów, w śledzeniu innych iPhone'ów nie zawsze jest przydatny. Co jednak, jeśli iCloud jest offline? Może się zdarzyć, że zgubisz iPhone'a, który jest martwy. Może być również konieczne monitorowanie iPhone'a bez iCloud, jeśli dziecko jest poza domem. Poza tym możesz również chcieć zlokalizować swojego iPhone'a za pomocą przeglądarki internetowej lub innego urządzenia Apple. Czy szukasz sposobów na śledzenie iPhone'ów bez polegania na iCloud?

Nie martw się, ponieważ mamy sześć skutecznych sposobów, aby ci o tym powiedzieć Jak znaleźć iPhone'a bez iCloud! Mamy wszystko, od aplikacji po sprytne hacki. Ale która metoda jest najlepsza dla Twoich potrzeb? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

Czytaj także: TOP 3 metody śledzenia lokalizacji iPhone'a po numerze telefonu - 2024

Spis treści

Jak potajemnie śledzić iPhone'a bez Icloud za pomocą Detectico:

Detectico

Czy chcesz zrozumieć, jak znajdowanie iPhone'a przy użyciu innego iPhone'a? Cóż, jesteś we właściwym miejscu, ponieważ jest to możliwe. Detectico, wcześniej znany jako Localize, jest jedną z najlepszych opcji śledzenia iPhone'a bez iCloud.

Jego zaawansowana technologia może dokładnie śledzić lokalizację urządzenia i zapewniać aktualizacje w czasie rzeczywistym. Działa również w tle bez konieczności instalacji, dzięki czemu jest dyskretną opcją dla tych, którzy chcą Śledzenie czyjegoś iPhone'a bez iCloud. Zobaczmy więc Jak śledzić iPhone'a bez iCloud przy użyciu Detectico.

Jak używać Detectico do śledzenia iPhone'a?

Używanie Detectico do śledzenia iPhone'a jest prostym zadaniem. To jedyny sposób, aby Śledzenie iPhone'a bez iCloud lub aplikacji. Potrzebujesz tylko danych kontaktowych osoby, której lokalizację chcesz poznać. Zobaczmy więc, jak z niej korzystać.

Krok 1:

Pierwszym krokiem jest utworzenie konta poprzez rejestrację. Po zalogowaniu aplikacja przekieruje Cię do pulpitu nawigacyjnego, gdzie znajdziesz pasek wyszukiwania. Tutaj możesz wprowadzić dane kontaktowe swojego dziecka, które chcesz śledzić.

Krok 2:

Teraz aplikacja wyświetli podgląd wiadomości. Należy pamiętać, że każda wiadomość wysłana za pośrednictwem Localize zawiera link. Odbiorca musi kliknąć link, aby zainicjować proces geolokalizacji. Dostosuj więc wiadomość za pomocą chwytliwego zdania, aby zwabić osobę, którą chcesz śledzić, do otwarcia linku. Na przykład, wysyłasz link do swojego dziecka. Możesz więc zwabić je, mówiąc kliknij tutaj, aby wygrać samochód.

Krok 3:

Po kliknięciu lokalizacji przez odbiorcę aplikacja lokalizatora określi lokalizację na podstawie jego adresu IP. Po zainicjowaniu żądania GPS, Localize zajmie tylko kilka minut, aby określić dokładną lokalizację dziecka.

baner

Czytaj także: Czy można śledzić położenie telefonu po numerze?

Jak monitorować iPhone'a bez Icloud za pomocą aplikacji do kontroli rodzicielskiej?

Aplikacje szpiegowskie w znacznym stopniu wspierają rodziców w ochronie dzieci przed cyberprzemocą, oszustwami i przestępstwami związanymi z mediami społecznościowymi. Jednak pokolenie Z jest inteligentne technologicznie, więc może łatwo przechytrzyć swoich rodziców. Dlatego też wielu rodziców szuka w Internecie Jak potajemnie śledzić czyjegoś iPhone'a.

Ponieważ iCloud nie jest dyskretny, mSpy jest jednym z najlepszych rozwiązań Potajemne śledzenie zgubionego iPhone'a. Tak więc, jeśli jesteś zaniepokojonym rodzicem, który chce śledzić iPhone'a swojego dziecka 24/7, możesz z łatwością korzystać z aplikacji do kontroli rodzicielskiej mSpy.

Wystarczy zainstalować mSpy na iPhonie, który ma być śledzony, aby uzyskać pełne dane o jego lokalizacji. Zapewnia również funkcję geofencing do włączania alertów. Powiadomienia te informują, czy iPhone wszedł lub opuścił docelowy obszar. W ten sposób można łatwo monitorować aktywność nastolatków w podróży i zapewnić im bezpieczeństwo. Zainstaluj więc mSpy zlokalizować iPhone'a bez wiedzy użytkownika.

Jak użyć przesłanej kamery Dropbox do zlokalizowania utraconego iPhone'a?

Innym sposobem na śledzenie lokalizacji iPhone'a jest skorzystanie z funkcji przesyłania zdjęć z aparatu Dropbox. Automatycznie przesyła ona wszystkie zdjęcia zrobione aparatem iPhone'a na konto Dropbox. Pozytywne jest to, że zawiera również lokalizację, w której zdjęcie zostało zrobione. Tak więc, jeśli zgubiłeś iPhone'a i ma on preinstalowany Dropbox, masz szczęście.

 • Najpierw zaloguj się na swoje konto Dropbox na innym urządzeniu lub komputerze.
 • Przejdź do folderu "Przesyłanie z aparatu" na swoim koncie Dropbox.
 • Sprawdź folder pod kątem ostatnich zdjęć lub filmów przesłanych automatycznie z utraconego iPhone'a.
 • Jeśli widzisz jakieś ostatnie zdjęcia lub filmy, sprawdź metadane, klikając ikonę "i", aby znaleźć lokalizację swojego iPhone'a za pomocą historii lokalizacji obrazu.

Jak znaleźć iPhone'a za pomocą Find My iPhone:

znajdź mój iphone

Czy chcesz wiedzieć Jak śledzić iPhone'a bez iCloud? The Find My iPhone umożliwia użytkownikom wyszukiwanie zagubionych lub skradzionych urządzeń Apple za pomocą innego iPhone'a lub komputera. Funkcja ta wykorzystuje GPS urządzenia do śledzenia jego lokalizacji. Dlatego jest to niezawodne narzędzie do odzyskiwania zgubionego lub skradzionego telefonu. Poniżej znajdują się instrukcje krok po kroku dotyczące korzystania z Find My iPhone:

 • Otwórz aplikację Znajdź mnie na innym urządzeniu Apple lub wpisz adres URL "iCloud.com/find" w pasku wyszukiwania.
 • Teraz utwórz konto przy użyciu swojego Apple ID i hasła.
 • Wybierz iPhone'a, którego chcesz zlokalizować, z listy zarejestrowanych urządzeń.
 • Teraz lokalizacja urządzenia będzie wyświetlana na mapie tylko wtedy, gdy jest ono online z włączoną lokalizacją.
 • Możesz także użyć funkcji Znajdź mój, aby odtworzyć dźwięk na zgubionym urządzeniu, aby je zadzwonić.
 • Jeśli Twój iPhone zostanie zgubiony lub skradziony, możesz również przełączyć go w tryb utracony lub zdalnie usunąć jego dane.

Znajdź iPhone'a za pomocą Apple Watch:

Co zrobić, jeśli nie masz "Znajdź mój"? Jak znaleźć iPhone'a bez funkcji "Znajdź mój"?? Korzystanie z zegarka Apple Watch jest jedną z najłatwiejszych metod zlokalizowania zgubionego iPhone'a. Jego wbudowana funkcja w urządzeniach Apple to jednoetapowe rozwiązanie do lokalizowania dowolnego urządzenia. Zegarki Apple połączone ze zgubionym telefonem są idealne do jego natychmiastowego zlokalizowania. Należy jednak zainstalować i włączyć tę funkcję w swoim smartwatchu.

 • Naciśnij i przytrzymaj przycisk Digital Crown na zegarku Apple Watch.
 • Przesuń palcem w górę po tarczy zegarka i kliknij przełącznik, aby przejść do ikony ustawień.
 • Poszukaj przycisku Ping i stuknij go. Spowoduje to, że podłączony iPhone wyemituje dzwonek alarmowy, nawet jeśli jest w "trybie wibracji" lub "trybie nie przeszkadzać".

Jak znaleźć iPhone'a za pomocą Asystenta Google:

Potrzebujesz dostępu do wszystkich powyższych aplikacji? Cóż, nie martw się. Oto najbardziej dostępne rozwiązanie. Aplikacja pomocy Google jest również przydatnym narzędziem, które pomoże Ci znaleźć zgubiony iPhone. Dzięki zaawansowanym funkcjom i sztucznej inteligencji możesz łatwo śledzenie iPhone'a w ciągu kilku sekund bez iCloud. Oto jak użyć Asystenta Google, aby znaleźć zgubionego iPhone'a:

 • Otwórz aplikację i wydaj polecenie "Hej, Google", możesz także nacisnąć przycisk mikrofonu, aby aktywować Asystenta.
 • Teraz wydaj polecenie Asystentowi Google, aby znalazł iPhone'a lub zapytaj "Gdzie jest mój iPhone?".
 • Teraz Asystent Google wyszuka lokalizację iPhone'a za pomocą funkcji GPS.
 • Następnie wyświetli lokalizację iPhone'a na Mapach Google.
 • Jeśli iPhone nie znajduje się w pobliżu lub jest offline, Asystent Google wyświetli ostatnią znaną lokalizację urządzenia.

Najczęściej zadawane pytania:

Jak znaleźć zgubionego iPhone'a bez iCloud?

Do Znajdowanie zgubionego iPhone'a bez iCloudSprawdź aplikację Znajdź mój, która jest fabrycznie zainstalowana na telefonie iPhone. Ta aplikacja umożliwia śledzenie zgubionego iPhone'a za pomocą lokalizacji przy użyciu innych urządzeń Apple. Urządzenia te powinny być jednak zalogowane do tego samego Apple ID.

Jak znaleźć martwego iPhone'a bez iCloud?

Jeśli twój iPhone jest martwy i nie masz dostępu do iCloud, zainstaluj aplikację innej firmy, taką jak mSpy, aby śledzić swojego iPhone'a. mSpy to aplikacja do kontroli rodzicielskiej, która śledzi lokalizację iPhone'a. Pomaga monitorować iPhone'a bez iCloud.

Jak śledzić iPhone'a za pomocą numeru kontaktowego?

Jeśli chcesz śledzić iPhone'a za pomocą samego numeru, wypróbuj usługę taką jak Detectico. Usługa ta pozwala śledzić lokalizację dowolnego urządzenia mobilnego, po prostu wprowadzając jego numer telefonu. Po wprowadzeniu numeru, Detectico wyśle wiadomość tekstową do urządzenia z prośbą o pozwolenie na dostęp do jego lokalizacji. Jeśli właściciel urządzenia wyrazi zgodę, możesz śledzić lokalizację iPhone'a za pomocą Detectico. Można jednak również użyć go do potajemnego śledzenia czyjejś lokalizacji, wysyłając spersonalizowaną wiadomość.

Czytaj także: Zlokalizuj numer telefonu na mapie - trudne zadanie czy bułka z masłem?

Wnioski:

Teraz już wiesz Jak śledzić iPhone'a bez iCloud. Istnieje kilka sposobów na śledzenie iPhone'a bez iCloud, z których każdy ma wady i zalety. Jeśli jednak często zdarza ci się zgubić iPhone'a, dla wygody lepiej zainstalować którąś z tych aplikacji. Poza tym, jeśli chcesz śledzić swoje nieletnie dziecko lub ukochaną osobę, lepiej użyć mSpy. Teraz to od Ciebie zależy, którą z sugerowanych metod chcesz zastosować lub dopasować do swojej sytuacji. Po prostu wypróbuj dowolną z nich i zobacz, która działa najlepiej dla Ciebie!