Відстежити номер телефону в Австралії

Відстежити номер телефону в Австралії: Детальний путівник

Команда Detectico Команда Detectico

Кваліфіковані фахівці опановують дані про місцезнаходження.

Відстеження чийогось телефону може стати в нагоді з різних причин. Наприклад, ви живете в Сіднеї, Австралія, а ваші діти навчаються в Мельбурні або Канберрі. Моніторинг їхніх пересувань, коли вони у від'їзді, може забезпечити вам такий необхідний душевний спокій.

У цій статті ми поговоримо про те, як відстежити місцезнаходження людини за номером телефону.

Зміст

Detectico: найкращий трекер телефонних номерів в Австралії

detectico au

Шукаєте потужний інструмент для відстеження мобільних номерів в Австралії? Що ж, Detectico може допомогти. Цей інструмент онлайн геолокації - найкраще рішення для тих, хто хоче відстежувати місцезнаходження мобільного телефону лише за номером.

Як це працює

Виконайте ці прості кроки, щоб знайти місцезнаходження телефонного номера в Австралії за допомогою Detectico:

 • Відвідати https://detectico.com/ у вашому улюбленому браузері  
 • Введіть номер телефону цільового користувача в порожнє поле. Не забудьте вибрати +61 як код країни Австралії перед тим, як вводити номер
 • Надішліть повідомлення за замовчуванням із посиланням для відстеження або створіть власний текст
 • Почніть відстежувати їхнє місцезнаходження в реальному часі, як тільки вони перейдуть за посиланням

Detectico дуже надійний і простий у використанні. Воно працює з різними операторами мобільного зв'язку, включаючи Southern Phone, Optus, Woolworths Mobile, Telstra та Vodafone Australia. Більше того, це просунуте рішення для відстеження майже безкоштовне - вам просто потрібно заплатити лише $0.89, щоб відстежувати будь-яку кількість пристроїв протягом 24-годинного періоду. Це, мабуть, найкращий спосіб відстежити номер телефону в Австралії.

банер

Інші способи відстежити місцезнаходження людини в Австралії за її номером

Якщо вас цікавить, як відстежити мобільний номер в Австралії, вам буде корисно дізнатися про деякі альтернативні рішення, які можуть стати в нагоді. Розглянемо їх нижче.

Як відстежити номер телефону на iPhone за допомогою Find My iPhone

Дізнавшись, як відстежити номер телефону на iPhone, ви зможете в будь-який момент знайти пристрій Apple вашої близької людини. Find My iPhone - це унікальний сервіс відстеження, який дозволяє користувачам шукати і знаходити свої iPhone, Apple Watch, iPad та інші пристрої Apple.

Ось як ви можете використовувати Find My iPhone для відстеження мобільного телефону в Австралії:

 • Відвідати https://www.icloud.com/find у вашому улюбленому браузері
 • Увійдіть, використовуючи облікові дані iCloud вашого цільового користувача
 • Натисніть на "Всі пристрої" і виберіть пристрій, який ви хочете знайти
 • Якщо пристрій онлайн, ви швидко побачите його на карті
 • Якщо ви не можете визначити місцезнаходження пристрою, під його назвою з'явиться статус "Вимкнено".

Дізнатися, як відстежити iPhone за номером телефону, дуже просто. Однак цей метод пов'язаний з деякими труднощами. Щоб отримати доступ до облікового запису iCloud, вам потрібно знати Apple ID вашої цілі. Якщо телефон вимкнений, ви не зможете відстежити його місцезнаходження в реальному часі. На щастя, цей сервіс може показувати останнє відоме місцезнаходження пристрою за 24 години.

Читайте також: Як відстежити номер телефону в Нігерії

Як відстежити телефон Android за номером за допомогою Find My Device

Find My Device - це сервіс відстеження, який дозволяє користувачам заблокувати або знайти загублений пристрій Android. Це рішення зазвичай вмикається для користувачів, які синхронізували свої акаунти Google на своїх телефонах. Якщо ви хочете використовувати Find My Device для відстеження телефонного номера в Австралії, виконайте ці прості кроки:

 • Завантажте та встановіть додаток Find My Device з Play Store
 • Крім того, відвідайте https://android.com/find у вашому браузері за замовчуванням
 • Увійдіть у додаток, використовуючи обліковий запис Google вашого цільового користувача
 • Натисніть на пристрій, який ви хочете знайти, на верхній бічній панелі
 • На пристрій буде надіслано сповіщення, після чого ви отримаєте дані про його місцезнаходження на карті
 • Окрім перегляду координат цільового пристрою в реальному часі, ви також зможете заблокувати його або стерти всі дані, що зберігаються на ньому.

Find My Device - ефективне рішення для відстеження телефонних номерів в Австралії. Однак цей метод пов'язаний з певними проблемами. Наприклад, ваш цільовий користувач може запідозрити, що ви шпигуєте за ним, оскільки він отримає сповіщення. Ви також отримаєте приблизне місцезнаходження, яке може бути неточним.

Поширені запитання

Якщо у вас залишилися питання, відвідайте веб-сайти вищезгаданих сервісів або перегляньте розділ поширених запитань нижче для отримання додаткової інформації.

Чи можна відстежити місцезнаходження за номером телефону?

За допомогою Detectico можна визначити місцезнаходження телефону в реальному часі, не маючи до нього фізичного доступу. Це рішення дозволяє відстежувати людей у Брісбені, Перті та інших містах Австралії.

Чи можна відстежити мобільний телефон лише за номером?

Якщо ви шукаєте місцезнаходження телефонних номерів в Австралії та в усьому світі, Detectico може вам допомогти. Найкраще те, що вам не потрібно мати фізичний телефон - достатньо його номера.

Як дізнатися, чи відстежується місцезнаходження мого телефону?

Незалежно від того, де ви живете - в Австралії чи деінде, конфіденційність вашого телефону має першорядне значення. Якщо хтось використовує шпигунську програму для відстеження вашого телефону, ви помітите, що батарея розряджається швидше, телефон нагрівається і постійно перезавантажується.

Читайте також: Як відстежити місцезнаходження людини за номером телефону у Великобританії

Висновок

Для всіх, кому цікаво дізнатися, як безкоштовно відстежити місцезнаходження мобільного телефону в Австралії, ця стаття буде корисною. Провівши безліч досліджень, ми виявили, що Detectico є найкращим телефоном відстеження номерів в Австралії сьогодні. Спробуйте самі і насолоджуйтеся результатами.