Śledzenie numeru telefonu w Australii

Śledź telefon w Australii - dokładny poradnik

Zespół Detectico Zespół Detectico

Wykwalifikowani technicy opanowujący dane o lokalizacji.

Śledzenie czyjegoś telefonu może się przydać z wielu powodów. Na przykład, możesz mieszkać w Sydney w Australii, ale twoje dzieci studiują w Melbourne lub Canberze. Monitorowanie ich ruchów, gdy są daleko, może zapewnić ci bardzo potrzebny spokój ducha.

W tym artykule omówimy, jak śledzić czyjąś lokalizację za pomocą numeru telefonu.

Spis treści

Detectico: Najlepszy program do śledzenia numerów telefonów w Australii

detectico au

Szukasz skutecznego narzędzia do śledzenia numerów telefonów komórkowych w Australii? Cóż, Detectico może pomóc. To narzędzie do geolokalizacji online jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego, kto chce śledzić lokalizację telefonu komórkowego tylko według numeru.

Jak to działa

Wykonaj te proste kroki, aby znaleźć lokalizację numeru telefonu w Australii przy użyciu Detectico:

 • Odwiedź https://detectico.com/ w preferowanej przeglądarce  
 • Wprowadź numer telefonu użytkownika docelowego w pustym polu. Pamiętaj, aby wybrać +61 jako kod kraju Australii przed wpisaniem numeru
 • Wyślij domyślną wiadomość zawierającą link do śledzenia lub utwórz własny tekst.
 • Rozpocznij śledzenie ich lokalizacji na żywo po kliknięciu łącza.

Detectico jest bardzo niezawodny i łatwy w użyciu. Działa z różnymi dostawcami usług sieciowych, w tym Southern Phone, Optus, Woolworths Mobile, Telstra i Vodafone Australia. Co więcej, to zaawansowane rozwiązanie do śledzenia jest prawie bezpłatne ─ wystarczy zapłacić zaledwie $0,89, aby śledzić dowolną liczbę urządzeń przez 24 godziny. Jest to prawdopodobnie najlepszy sposób na śledzenie numeru telefonu w Australii.

baner

Inne sposoby śledzenia czyjejś lokalizacji w Australii przy użyciu numeru telefonu

Jeśli zastanawiasz się, jak namierzyć numer telefonu komórkowego w Australii, z przyjemnością dowiesz się o kilku alternatywnych rozwiązaniach, które mogą się przydać. Omówmy je poniżej.

Jak śledzić numer telefonu na iPhonie za pomocą Find My iPhone

Nauka śledzenia numeru telefonu na iPhonie może pomóc w zlokalizowaniu urządzenia Apple ukochanej osoby w dowolnym momencie. Find My iPhone to wyjątkowa usługa śledzenia, która pozwala użytkownikom wyszukiwać i znajdować iPhone'a, Apple Watch, iPada i inne urządzenia Apple.

Oto jak można użyć Find My iPhone do śledzenia telefonu komórkowego w Australii:

 • Odwiedź https://www.icloud.com/find w preferowanej przeglądarce
 • Zaloguj się przy użyciu poświadczeń iCloud użytkownika docelowego.
 • Kliknij "Wszystkie urządzenia" i wybierz urządzenie, które chcesz zlokalizować.
 • Jeśli urządzenie jest w trybie online, można je szybko wyświetlić na mapie
 • Jeśli nie możesz zlokalizować urządzenia, tuż pod jego nazwą pojawi się status Offline.

Nauka śledzenia iPhone'a za pomocą numeru telefonu jest bardzo prosta. Metoda ta wiąże się jednak z kilkoma wyzwaniami. Musisz znać Apple ID swojego celu, aby uzyskać dostęp do jego konta iCloud. Jeśli dany telefon jest wyłączony, nie będziesz w stanie śledzić jego lokalizacji w czasie rzeczywistym. Na szczęście ta usługa jest w stanie wyświetlić ostatnią znaną lokalizację urządzenia w ciągu 24 godzin.

Czytaj także: Jak śledzić numer telefonu w Nigerii

Jak śledzić telefon z Androidem według numeru za pomocą Find My Device

Find My Device to usługa śledzenia, która pozwala użytkownikom zablokować lub znaleźć zgubione urządzenie z Androidem. Rozwiązanie to jest zwykle włączone dla użytkowników, którzy zsynchronizowali swoje konta Google na swoich telefonach. Jeśli chcesz użyć Find My Device do śledzenia numeru telefonu w Australii, wykonaj następujące proste kroki:

 • Pobierz i zainstaluj aplikację Find My Device ze Sklepu Play
 • Alternatywnie, odwiedź stronę https://android.com/find w domyślnej przeglądarce
 • Zaloguj się do aplikacji przy użyciu konta Google użytkownika docelowego.
 • Kliknij urządzenie, które chcesz zlokalizować na górnym pasku bocznym.
 • Na urządzenie zostanie wysłane powiadomienie, po czym na mapie zostaną wyświetlone szczegóły jego lokalizacji
 • Oprócz podglądu współrzędnych urządzenia docelowego na żywo, dostępna jest również opcja zablokowania go lub usunięcia wszystkich przechowywanych w nim danych.

Find My Device to skuteczne rozwiązanie do śledzenia numerów telefonów w Australii. Metoda ta wiąże się jednak z wieloma wyzwaniami. Na przykład docelowy użytkownik może podejrzewać, że go szpiegujesz, ponieważ otrzyma powiadomienie. Otrzymasz również przybliżoną lokalizację, która może być niedokładna.

Często zadawane pytania

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, odwiedź strony internetowe wyżej wymienionych usług lub zapoznaj się z sekcją FAQ poniżej, aby uzyskać więcej informacji.

Czy lokalizacja może być śledzona przez numer telefonu?

Za pomocą Detectico można znaleźć lokalizację telefonu na żywo bez fizycznego dostępu do niego. Rozwiązanie to umożliwia śledzenie osób w Brisbane, Perth i innych miastach w Australii.

Czy mogę śledzić telefon komórkowy za pomocą samego numeru?

Jeśli szukasz lokalizacji numerów telefonów w Australii i na całym świecie, Detectico może Ci pomóc. Najlepsze jest to, że nie musisz mieć fizycznego telefonu - wystarczy ich numer telefonu.

Skąd mam wiedzieć, czy lokalizacja mojego telefonu jest śledzona?

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w Australii, czy gdziekolwiek indziej, prywatność telefonu jest najważniejsza. Jeśli ktoś używa aplikacji szpiegowskiej do śledzenia telefonu, zauważysz, że bateria szybciej się rozładowuje, telefon staje się gorętszy i ciągle się restartuje.

Czytaj także: Jak śledzić czyjąś lokalizację za pomocą numeru telefonu w Wielkiej Brytanii

Wnioski

Dla każdego, kto jest ciekawy, jak bezpłatnie śledzić lokalizację telefonu komórkowego w Australii, ten artykuł powinien być mile widzianym źródłem informacji. Po przeprowadzeniu wielu badań stwierdziliśmy, że Detectico jest najlepszym telefonem. narzędzie do śledzenia numerów w Australii już dziś. Wypróbuj sam i ciesz się wynikami.