Як відстежити місцезнаходження людини за номером телефону у Великобританії

Як відстежити місцезнаходження людини за номером телефону у Великобританії

Команда Detectico Команда Detectico

Кваліфіковані фахівці опановують дані про місцезнаходження.

У світі, де понад 6,8 мільярдів людей мають мобільні телефони, віртуальні зустрічі стали популярнішими, ніж будь-коли раніше. Незважаючи на безліч переваг, які надають ці зручні пристрої, деякі люди використовують їх не за призначенням. На щастя, ви можете знайти телефон у Великобританії за допомогою різних методів.

Читайте далі, щоб дізнатися, як відстежити мобільний номер у Великобританії.

Зміст

Відстежуйте місцезнаходження iPhone за номером телефону з функцією сімейного доступу

Family Sharing - це унікальне рішення для відстеження від Apple. Ця послуга дозволяє користувачам ділитися своїм місцезнаходженням з членами сім'ї через iMessages або через додаток Find My.

Якщо ви хочете використовувати функцію Family Sharing для відстеження телефонного номера у Великобританії, спочатку потрібно увімкнути обмін даними про місцезнаходження на цільовому пристрої Apple. Ось як це зробити:

 • Запустіть Find My на своєму iPhone і перейдіть на вкладку "Люди"
 • Натисніть на своє ім'я зі списку, що з'явиться внизу екрана
 • Виберіть своє ім'я ще раз, щоб переглянути меню
 • Торкніться опції "Поділитися моїм місцезнаходженням"

Після активації цього налаштування ви зможете знайти мобільний номер у Великобританії, запустивши "Знайти мій" на своєму iPhone і вибравши ім'я цільового iPhone. Якщо пристрій перебуває в мережі, його координати з'являться на карті в реальному часі.

Читайте також: Як відстежити номер телефону в Нігерії

банер

Як відстежити місцезнаходження мобільного номера через iCloud.com

Ще один спосіб відстежити номер телефону у Великобританії безкоштовно - за допомогою iCloud, хмарного сервісу, який дозволяє користувачам Apple визначати місцезнаходження своїх комп'ютерів Mac, iPhone, iPad, AirPods і не тільки.

Щоб скористатися цим рішенням, спочатку потрібно переконатися, що на цільовому пристрої вже налаштовано функцію "Знайти моє" і що він перебуває в мережі.

Ось як відстежити місцезнаходження номера в iCloud.com:

 • Відвідати https://icloud.com/find і виберіть "Усі пристрої"
 • Виберіть назву пристрою, який ви хочете знайти
 • Якщо пристрій перебуває в мережі, ви зможете переглянути його поточне місцезнаходження на карті
 • Якщо ви не можете визначити місцезнаходження пристрою, ви побачите статус "Вимкнено" безпосередньо під його назвою
 • У цьому випадку останнє відоме місцезнаходження iPhone зазвичай надається на 24 години. Ви можете натиснути "Повідомити мене, коли знайдуть", якщо хочете отримати електронний лист, коли вони повернуться в мережу.

Як знайти телефон за номером IMEI

Кожен телефон має міжнародний ідентифікатор мобільного обладнання (IMEI), який є просто унікальним кодом пристрою, що допомагає відрізнити один телефон від іншого. Вражає те, що ви можете відстежити мобільний номер у Великобританії за допомогою Трекер IMEI.

Це веб-рішення дозволяє користувачам отримувати точне місцезнаходження телефону, використовуючи його номер IMEI. Ось покрокова інструкція про те, як користуватися IMEI GPS трекером для телефонів у Великобританії:

 • Відвідати https://imei-tracker.com/track/ у вашому улюбленому браузері
 • Введіть IMEI-код у порожнє поле і виберіть свою країну.
 • Натисніть на "Відстежити IMEI"
 • Знайдіть цільовий пристрій на карті

Відстежити телефонний номер у Великобританії за номером IMEI дуже просто. Ви можете знайти людей в Лондоні, Бірмінгемі, Лідсі та інших містах Сполученого Королівства простим натисканням кнопки.

Відстежуйте та контролюйте номер у Великобританії за допомогою Detectico

detectico uk

Detectico - це потужний сервіс гео-трекінгу, який допомагає користувачам знайти будь-який тип телефону лише за його номером. Це рішення працює не лише у Великій Британії, але й по всьому світу.

Ви можете використовувати цю послугу відстеження номерів у Великобританії на всіх операторах, таких як Vodafone UK, EE, Three, O2, GiffGaff і Sky Mobile. Примітно, що ця послуга працює на всіх моделях телефонів, включаючи старі пристрої.

Хоча Detectico не є безкоштовним, він вважається майже безкоштовним завдяки своїй надзвичайно доступній ціні. Вам потрібно лише заплатити $0,89 за день відстеження необмеженої кількості телефонів. Постійні абоненти повинні платити $49.80 на місяць, що є відносно недорогим тарифом.

Як працює Detectico?

Найкраща частина використання Detectico для відстеження номерів мобільних телефонів у Великобританії - це його дискретність. Вам не потрібно встановлювати шпигунське програмне забезпечення на цільовий пристрій, а це означає, що він ніколи не запідозрить, що ви його відстежуєте.

Дотримуйтесь цих інструкцій для відстеження мобільного номера у Великобританії за допомогою Detectico:

 • Відвідати https://detectico.com/ у вашому браузері за замовчуванням
 • Натисніть "Увійти", щоб увійти до свого облікового запису або створити безкоштовний обліковий запис
 • Введіть номер, який ви хочете знайти, у порожнє поле і натисніть "Знайти". Не забудьте змінити код країни на +44, якщо ви проживаєте у Великобританії
 • Виберіть відповідне повідомлення з посиланням для відстеження або створіть власний текст і надішліть його
 • Зачекайте, поки ваш одержувач отримає повідомлення, і натисніть на посилання
 • Почніть відстежувати їхнє місцезнаходження на карті в реальному часі

Detectico надає безліч переваг, які просто неможливо не помітити. Окрім того, що це рішення дозволяє непомітно відстежувати телефонні номери у Великобританії, воно є недорогим і працює з усіма типами телефонів незалежно від країни або оператора зв'язку.

Поширені запитання

Чи можу я знайти когось за номером телефону в Великобританії?

Безумовно, можна визначити місцезнаходження людини лише за номером телефону, якщо ви використовуєте рішення для віддаленого геотрекінгу, такі як Detectico. Такі сервіси не вимагають встановлення додатків на цільовий пристрій.

Як відстежити місцезнаходження мобільного номера в реальному часі?

Detectico надає точну інформацію про місцезнаходження будь-якого телефону в режимі реального часу. Ця послуга є досить зручною та доступною.

Як найкраще відстежити номер телефону у Великобританії?

Якщо ви хочете непомітно відстежувати мобільні номери у Великобританії, Detectico - ваш найкращий вибір. Він забезпечує покриття по всьому світу і не потребує встановлення.

Читайте також: Відстежити номер телефону в Австралії: Детальний путівник

Висновок

Detectico - це найкращий сервіс для відстеження номерів у Великобританії, тож підпишіться сьогодні, щоб почати відстежувати необмежену кількість пристроїв. Ця послуга працює в режимі онлайн, надсилаючи цільовому користувачеві запит на визначення місцезнаходження та пропонуючи йому перейти за посиланням для відстеження. Це просте рішення, яке працює, і дозволяє відстеження телефонних номерів Detectico найкращий спосіб відстежити людей в Сполученому Королівстві.