Jak sledovat něčí polohu pomocí telefonního čísla UK

Jak sledovat něčí polohu pomocí telefonního čísla UK

Tým Detectico Tým Detectico

Zkušení technici ovládající lokalizační data.

Ve světě, kde více než 6,8 miliardy lidí vlastní mobilní telefon, se virtuální setkání stala populárnější než kdykoli předtím. Navzdory mnoha výhodám, které tato praktická zařízení poskytují, je někteří lidé využívají ze špatných důvodů. Naštěstí můžete telefon ve Velké Británii lokalizovat pomocí různých metod.

Přečtěte si, jak sledovat mobilní číslo ve Velké Británii.

Obsah

Sledování polohy iPhonu podle telefonního čísla pomocí sdílení s rodinou

Rodinné sdílení je jedinečné řešení sledování od společnosti Apple. Tato služba umožňuje uživatelům sdílet svou polohu s rodinnými příslušníky, a to buď prostřednictvím iMessages, nebo aplikace Find My.

Pokud chcete ke sledování telefonního čísla ve Spojeném království použít funkci Rodinné sdílení, musíte nejprve v cílovém zařízení Apple zapnout sdílení polohy. Postup je následující:

 • Spusťte Najít můj na iPhonu a vyberte kartu "Lidé".
 • Klikněte na své jméno v seznamu, který se zobrazí v dolní části obrazovky.
 • Znovu vyberte své jméno a zobrazte nabídku
 • Klepněte na možnost "Sdílet mou polohu".

Po aktivaci tohoto nastavení budete moci najít mobilní číslo ve Spojeném království spuštěním aplikace "Najít můj" na iPhonu a výběrem jména cílového iPhonu. Pokud je zařízení online, zobrazí se jeho živé souřadnice na mapě.

Přečtěte si také: Jak sledovat telefonní číslo v Nigérii

banner

Jak sledovat polohu mobilního čísla přes iCloud.com

Dalším způsobem, jak bezplatně zjistit telefonní číslo ve Spojeném království, je použití iCloudu, cloudové služby, která uživatelům Apple umožňuje lokalizovat jejich Mac, iPhone, iPad, AirPodsб a další zařízení.

Chcete-li toto řešení použít, musíte se nejprve ujistit, že je v cílovém zařízení již nastavena funkce "Najít moje" a že je online.

Zde najdete návod, jak sledovat polohu čísla na iCloud.com:

 • Navštivte https://icloud.com/find a vyberte možnost "Všechna zařízení".
 • Vyberte název zařízení, které chcete vyhledat.
 • Pokud je zařízení online, můžete zobrazit jeho živou polohu na mapě.
 • Pokud zařízení nemůžete najít, zobrazí se hned pod jeho názvem stav "Offline".
 • V takovém případě se obvykle poskytuje poslední známá poloha iPhonu po dobu 24 hodin. Pokud si přejete dostat e-mail, jakmile bude opět online, můžete kliknout na "Notify me when found".

Jak zjistit polohu telefonu pomocí čísla IMEI

Každý telefon je vybaven číslem IMEI (International Mobile Equipment Identity), což je jednoduše jedinečný kód zařízení, který pomáhá rozlišit jeden telefon od druhého. Působivé je, že číslo mobilního telefonu ve Spojeném království můžete sledovat pomocí Sledování IMEI.

Toto webové řešení umožňuje uživatelům zjistit přesnou polohu telefonu pomocí jeho čísla IMEI. Zde je návod krok za krokem, jak můžete použít IMEI GPS phone tracker UK:

 • Navštivte https://imei-tracker.com/track/ v preferovaném prohlížeči
 • Do prázdného pole zadejte kód IMEI a vyberte svou zemi.
 • Klikněte na "Sledovat IMEI"
 • Vyhledání cílového zařízení na mapě

Sledování telefonního čísla ve Spojeném království pomocí čísla IMEI je tak snadné. Pouhým kliknutím na tlačítko můžete najít lidi v Londýně, Birminghamu, Leedsu a dalších městech Spojeného království.

Sledování čísla ve Spojeném království pomocí Detectico

detectico uk

Detectico je výkonná služba pro zeměpisné sledování, která uživatelům pomáhá lokalizovat jakýkoli typ telefonu pouze podle jeho čísla. Toto řešení funguje nejen ve Spojeném království, ale i po celém světě.

Tuto službu sledování čísel ve Spojeném království můžete používat u všech operátorů, jako jsou Vodafone UK, EE, Three, O2, GiffGaff a Sky Mobile. Pozoruhodné je, že tato služba funguje na všech modelech telefonů, včetně starých zařízení.

Přestože Detectico není zdarma, je považován za téměř bezplatný díky své velmi příznivé ceně. Stačí zaplatit $0,89 za denní sledování neomezeného počtu telefonů. Pravidelní účastníci musí platit $49,80 měsíčně, což je poměrně levná sazba.

Jak Detectico funguje?

Nejlepší na používání služby Detectico při sledování mobilních telefonních čísel ve Spojeném království je její diskrétnost. Do cílového zařízení nemusíte instalovat žádný špionážní software, což znamená, že dotyčný nikdy nebude mít podezření, že ho sledujete.

Při sledování mobilního čísla ve Spojeném království pomocí Detectico postupujte podle těchto pokynů:

 • Navštivte https://detectico.com/ ve výchozím prohlížeči
 • Kliknutím na "Přihlásit se" se přihlásíte ke svému účtu nebo si vytvoříte bezplatný účet.
 • Do prázdného pole zadejte číslo, které chcete najít, a klikněte na tlačítko "Najít". Nezapomeňte změnit kód země na +44, pokud bydlíte ve Spojeném království.
 • Vyberte vhodnou zprávu obsahující sledovací odkaz nebo vytvořte vlastní text a odešlete jej.
 • Počkejte, až příjemce zprávu obdrží, a klepněte na odkaz.
 • Začněte sledovat jejich živou polohu na mapě

Detectico poskytuje řadu výhod, které nelze přehlédnout. Kromě diskrétního sledování telefonních čísel ve Spojeném království je toto řešení levné a funguje na všech typech telefonů bez ohledu na zemi nebo operátora.

Často kladené otázky

Mohu někoho vyhledat podle jeho telefonního čísla ve Spojeném království?

Pokud používáte řešení pro vzdálené sledování, jako je například Detectico, je určitě možné zjistit polohu osoby pouze pomocí jejího telefonního čísla. Tyto služby nevyžadují, abyste do cílového zařízení instalovali žádnou aplikaci.

Jak mohu sledovat polohu mobilního čísla v reálném čase?

Detectico poskytuje přesné údaje o poloze jakéhokoli telefonu v reálném čase. Tato služba je uživatelsky přívětivá a cenově dostupná.

Jaký je nejlepší způsob sledování telefonního čísla ve Spojeném království?

Pokud chcete nepozorovaně vystopovat mobilní čísla ve Spojeném království, je Detectico tou nejlepší volbou. Poskytuje celosvětové pokrytí a nepotřebuje žádnou instalaci.

Přečtěte si také: Sledování telefonního čísla v Austrálii: Podrobný průvodce

Závěr

Detectico je v současnosti nejlepší sledovač čísel ve Velké Británii, takže si jej předplaťte ještě dnes a začněte vyhledávat neomezený počet zařízení. Tato služba funguje online tak, že vašemu cíli zašle žádost o určení polohy a vyzve ho, aby kliknul na odkaz pro sledování. Jedná se o jednoduché řešení, které funguje, díky čemuž se sledování telefonního čísla Detectico nejlepší způsob sledování osob ve Spojeném království.