Jak śledzić czyjąś lokalizację za pomocą numeru telefonu w Wielkiej Brytanii

Jak śledzić czyjąś lokalizację za pomocą numeru telefonu w Wielkiej Brytanii

Zespół Detectico Zespół Detectico

Wykwalifikowani technicy opanowujący dane o lokalizacji.

W świecie, w którym ponad 6,8 miliarda ludzi posiada telefon komórkowy, wirtualne spotkania stały się bardziej popularne niż kiedykolwiek wcześniej. Pomimo wielu korzyści, jakie zapewniają te poręczne urządzenia, niektórzy ludzie używają ich z niewłaściwych powodów. Na szczęście można zlokalizować telefon w Wielkiej Brytanii przy użyciu różnych metod.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak śledzić numer telefonu komórkowego w Wielkiej Brytanii.

Spis treści

Śledzenie lokalizacji iPhone'a według numeru telefonu dzięki funkcji Family Sharing

Family Sharing to unikalne rozwiązanie do śledzenia dostarczane przez Apple. Usługa ta umożliwia użytkownikom udostępnianie swojej lokalizacji członkom rodziny za pośrednictwem wiadomości iMessage lub aplikacji Znajdź mój.

Jeśli chcesz użyć Family Sharing do śledzenia numeru telefonu w Wielkiej Brytanii, musisz najpierw włączyć udostępnianie lokalizacji na docelowym urządzeniu Apple. Oto jak to zrobić:

 • Uruchomienie Znajdź mój na swoim iPhonie i wybrać zakładkę "Ludzie"
 • Kliknij swoje imię i nazwisko na liście wyświetlonej u dołu ekranu.
 • Wybierz ponownie swoją nazwę, aby wyświetlić menu
 • Stuknij opcję "Udostępnij moją lokalizację"

Po aktywowaniu tego ustawienia będzie można znaleźć numer telefonu komórkowego w Wielkiej Brytanii, uruchamiając funkcję "Znajdź mój" na telefonie iPhone i wybierając nazwę docelowego telefonu iPhone. Jeśli urządzenie jest online, jego współrzędne na żywo pojawią się na mapie.

Czytaj także: Jak śledzić numer telefonu w Nigerii

baner

Jak śledzić lokalizację numeru telefonu komórkowego za pośrednictwem iCloud.com

Innym sposobem na bezpłatne namierzenie numeru telefonu w Wielkiej Brytanii jest skorzystanie z iCloud, usługi opartej na chmurze, która umożliwia użytkownikom Apple lokalizowanie komputerów Mac, iPhone'ów, iPadów, słuchawek AirPodsб i nie tylko.

Aby skorzystać z tego rozwiązania, należy najpierw upewnić się, że aplikacja "Znajdź mój" jest już skonfigurowana na urządzeniu docelowym i że jest ono w trybie online.

Oto jak śledzić lokalizację numeru na stronie iCloud.com:

 • Odwiedź https://icloud.com/find i wybierz "Wszystkie urządzenia"
 • Wybierz nazwę urządzenia, które chcesz zlokalizować
 • Jeśli urządzenie jest w trybie online, można wyświetlić jego aktualną lokalizację na mapie.
 • Jeśli nie możesz zlokalizować urządzenia, zobaczysz status "Offline" tuż pod jego nazwą
 • W takim przypadku ostatnia znana lokalizacja iPhone'a jest zwykle podawana przez 24 godziny. Możesz kliknąć "Powiadom mnie, gdy zostanie znaleziony", jeśli chcesz otrzymać wiadomość e-mail, gdy wróci do trybu online.

Jak zlokalizować telefon za pomocą numeru IMEI?

Każdy telefon jest wyposażony w międzynarodowy numer IMEI (International Mobile Equipment Identity), który jest po prostu unikalnym kodem urządzenia, który pomaga odróżnić jeden telefon od drugiego. Imponujące jest to, że można śledzić brytyjski numer telefonu komórkowego za pomocą IMEI Tracker.

To internetowe rozwiązanie pozwala użytkownikom uzyskać dokładną lokalizację telefonu za pomocą jego numeru IMEI. Oto przewodnik krok po kroku, jak korzystać z lokalizatora IMEI GPS w Wielkiej Brytanii:

 • Odwiedź https://imei-tracker.com/track/ w preferowanej przeglądarce
 • Wpisz kod IMEI w pustym polu i wybierz swój kraj.
 • Kliknij "Śledź IMEI"
 • Lokalizacja urządzenia docelowego na mapie

Śledzenie numeru telefonu w Wielkiej Brytanii za pomocą numeru IMEI jest bardzo proste. Możesz znaleźć ludzi w Londynie, Birmingham, Leeds i innych miastach w Wielkiej Brytanii za pomocą jednego kliknięcia przycisku.

Śledzenie i namierzanie numeru w Wielkiej Brytanii za pomocą Detectico

detectico uk

Detectico to potężna usługa śledzenia geograficznego, która pomaga użytkownikom zlokalizować dowolny typ telefonu wyłącznie na podstawie jego numeru. Rozwiązanie to działa nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także na całym świecie.

Możesz korzystać z tej usługi śledzenia numerów w Wielkiej Brytanii u wszystkich operatorów sieci, takich jak Vodafone UK, EE, Three, O2, GiffGaff i Sky Mobile. Co ciekawe, usługa ta działa na wszystkich modelach telefonów, w tym na starych urządzeniach.

Chociaż Detectico nie jest darmowy, jest uważany za prawie darmowy ze względu na zachwycająco przystępne ceny. Wystarczy zapłacić $0,89 za dzień śledzenia nieograniczonej liczby telefonów. Zwykli subskrybenci muszą płacić $49.80 miesięcznie, co jest stosunkowo niedrogą stawką.

Jak działa Detectico?

Najlepszą częścią korzystania z Detectico podczas śledzenia numerów telefonów komórkowych w Wielkiej Brytanii jest jego dyskrecja. Nie musisz instalować żadnego oprogramowania szpiegującego na urządzeniu docelowym, co oznacza, że nigdy nie będzie ono podejrzewać, że je śledzisz.

Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby śledzić numer telefonu komórkowego w Wielkiej Brytanii za pomocą Detectico:

 • Odwiedź https://detectico.com/ w domyślnej przeglądarce
 • Kliknij "Zaloguj się", aby zalogować się na swoje konto lub utwórz darmowe konto.
 • Wpisz numer, który chcesz znaleźć w pustym polu i kliknij "Zlokalizuj". Pamiętaj, aby zmienić kod kraju na +44, jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii.
 • Wybierz odpowiednią wiadomość zawierającą link do śledzenia lub utwórz niestandardowy tekst i wyślij go.
 • Poczekaj, aż odbiorca otrzyma wiadomość i dotknij łącza.
 • Rozpocznij śledzenie ich lokalizacji na żywo na mapie

Detectico zapewnia mnóstwo korzyści, których po prostu nie można przeoczyć. Oprócz dyskretnego śledzenia numerów telefonów w Wielkiej Brytanii, rozwiązanie to jest niedrogie i działa na wszystkich typach telefonów, niezależnie od kraju lub operatora sieci.

Często zadawane pytania

Czy mogę zlokalizować kogoś po jego numerze telefonu w Wielkiej Brytanii?

Zdecydowanie możliwe jest znalezienie czyjejś lokalizacji przy użyciu samego numeru telefonu, jeśli korzystasz ze zdalnych rozwiązań do geolokalizacji, takich jak Detectico. Takie usługi nie wymagają instalowania żadnej aplikacji na urządzeniu docelowym.

Jak mogę śledzić lokalizację numeru telefonu komórkowego w czasie rzeczywistym?

Detectico zapewnia dokładne informacje o lokalizacji dowolnego telefonu w czasie rzeczywistym. Usługa ta jest przyjazna dla użytkownika i przystępna cenowo.

Jaka jest najlepsza metoda śledzenia numeru telefonu w Wielkiej Brytanii?

Jeśli chcesz śledzić numery telefonów komórkowych w Wielkiej Brytanii w sposób niezauważony, Detectico jest najlepszym rozwiązaniem. Zapewnia zasięg na całym świecie i nie wymaga instalacji.

Czytaj także: Śledź telefon w Australii - dokładny poradnik

Wnioski

Detectico to obecnie najlepszy lokalizator numerów w Wielkiej Brytanii, więc zasubskrybuj już dziś, aby rozpocząć lokalizowanie nieograniczonej liczby urządzeń. Usługa ta działa online, wysyłając celowi żądanie lokalizacji i zachęcając go do kliknięcia linku do śledzenia. To proste rozwiązanie, które działa, sprawiając, że narzędzie do śledzenia numeru telefonu Detectico to najlepszy sposób na śledzenie osób w Wielkiej Brytanii.