Nijerya'da Telefon Numarası Nasıl Takip Edilir

Nijerya'da Telefon Numarası Nasıl Takip Edilir

Detectico Ekibi Detectico Ekibi

Yetenekli teknisyenler konum verilerinde uzmanlaşıyor.

Akıllı telefonlar bu dijital çağda bir gereklilik haline geldi. Bu taşınabilir aygıtlar görüntülü arama yapmaktan arkadaşlarınızla sohbet etmeye kadar çok sayıda fayda sağlıyor. Artık bazı güçlü araçları kullanarak Nijerya ve çevresinde bir cep telefonu numarasının mevcut konumunu nasıl takip edeceğinizi öğrenmek mümkün.

Nijerya'da bir telefon numarasını nasıl takip edeceğinizi öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin.

İçindekiler

Nijerya'da Bir Telefon Numarasını Neden Takip Etmeniz Gerekir?

Nijerya'da bir telefon numarası takip cihazına sahip olmak çeşitli nedenlerle kullanışlı olabilir. Örneğin, güvenlik nedeniyle çocuklarınızın gün boyunca nerede olduklarını izlemeniz gerekebilir. Sonuçta, sevdiklerinizin yanlarında güvenilir bir veli olmadan tehlikeli mahallelerde dolaşmasını istemezsiniz.

Telefonunuzu kaybettiyseniz ve onu geri almak için çaresizseniz, Nijerya'da bir numaranın konumunu nasıl takip edeceğinizi de öğrenmeniz gerekebilir. Abuja, Lagos, Kano veya Ibadan'da yaşıyor olsanız da, güvenilir bir takip çözümüne sahip olmak çalınan veya kaybolan bir telefonu kurtarmanıza yardımcı olabilir.

afiş

Google Haritalar Kullanarak Bir Telefonun Konumu Nasıl Öğrenilir?

Google Haritalar, tüm Android akıllı telefonlara önceden yüklenmiş olarak gelen olağanüstü bir navigasyon aracıdır. Bu uygulama Nijerya'da bir telefon numarasını takip etmeyi parkta yürüyüş yapmak gibi hissettiriyor. Ancak, Google genellikle konumlarını başkalarıyla paylaşan kişilere bildirim gönderdiği için bu gizli bir yöntem değildir.

Google Haritalar'ı kullanarak Nijerya'daki bir telefon numarasının konumunu nasıl bulacağınız aşağıda açıklanmıştır:

 • Telefonlarına fiziksel erişim sağlayın, Google Haritalar'ı başlatın ve "Konum Paylaşımı "na gidin
 • "Konumu Paylaş" üzerine tıklayın ve "Bunu kapatana kadar" etiketli seçeneği seçin
 • Görüntülenen listeden cihazınızı seçin ve "Paylaş "a tıklayın
 • Google Haritalar'ı kendi telefonunuzdan başlatın ve konum paylaşımının açık olduğundan emin olun
 • Artık hedef cihazınızın mevcut konumunu, ekranın alt kısmındaki cihaz adına dokunarak harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz

Ne yazık ki, konum ayarlarını açmak için önce cihazlarına fiziksel erişim sağlamanız ve şifrelerini bilmeniz gerekir. Bu Nijerya telefon numarası izleyici oldukça etkili olmasına rağmen, gizli modda çalışmaz.

Ayrıca okuyun: İngiltere'de Telefon Numarası ile Birinin Konumunu Takip Etme

Ağ Sağlayıcısından Bir Telefon Numarasının Konumu Nasıl Bilinir?

Nijerya'da telefon numarası aracılığıyla birini nasıl takip edeceğinizi bilmek, bazı son derece etkili araçları nasıl kullanacağınızı öğrendikten sonra aslında kolaydır. İlk seçeneğiniz, hedef kullanıcınızın ağ sağlayıcısını aramak ve cihazlarını takip etmelerini istemek olmalıdır.

Güvenlik endişeleri nedeniyle, Nijerya'daki çoğu mobil ağ operatörü size alıcınızın son aramasını yaptığı şehir veya eyaleti sağlayacaktır. Takip etmek istediğiniz cihazın telefon numarasını ve IMEI kodunu isteyebilirler. Ne yazık ki, bu yöntemi kullanarak yeterli bilgi alamayabilirsiniz. 

Hedef kullanıcının Airtel, MTN, Glo Mobile veya 9mobile kullanıp kullanmadığına bakılmaksızın, bir iPhone'un konumunu telefon numarasına göre takip etmek istiyorsanız muhtemelen başka bir çözümü tercih etmeniz en iyisidir.

Detectico Kullanarak Birini Telefon Numarasıyla Takip Etme

detectico us

Hala soruyor olabilirsiniz: Nijerya'daki bir telefon numarasının yerini nasıl takip edebilirim? Detectico, kullanıcıların numarasını kullanarak her tür telefonu bulmalarını sağlayan harika bir coğrafi izleme çözümüdür. Şu anda Nijerya'daki en iyi cep telefonu numarası izleyicilerinden biridir ve bunun iyi bir nedeni vardır.

Detectico ile hedefinizin telefon numarasını güçlü arama motoruna yazmanız ve cihazın gerçek zamanlı konumunu bir harita üzerinde göstermesini beklemeniz yeterlidir. Bu web hizmeti neredeyse ücretsizdir - bir gün boyunca sınırsız arama yapmak için yalnızca 0,86 € ödemeniz gerekir. Ayrıca Detectico'nin 49,80 € tutarındaki aylık abonelik planını almayı da tercih edebilirsiniz.

Nijerya'da Bir Telefon Numarasının İzi Nasıl Sürülür

İşte Detectico kullanarak Nijerya'da bir telefon numarasının nasıl takip edileceğine dair adım adım bir kılavuz:

 • Ziyaret etmek https://detectico.com/ tercih ettiğiniz tarayıcıda
 • Alıcınızın telefon numarasını boş alana yazın ve "Bul "a tıklayın. Nijerya'daysanız ülke kodunu +234 olarak değiştirmeyi unutmayın
 • Ücretsiz bir hesap oluşturun ve ödeme işlemini tamamlayın
 • İzleme bağlantısını içeren uygun bir metin mesajı seçin veya kendi mesajınızı hazırlayın ve gönderin
 • Alıcının bağlantıya tıklamasını bekleyin
 • Canlı konumlarını bir harita üzerinde izlemeye başlayın

Detectico kullanarak birinin konumunu telefon numarasına göre bulmak işte bu kadar kolay. Hedefinizin konumu veya ağ operatöründen bağımsız olarak bir iPhone'u telefon numarasına göre nasıl takip edeceğinizi anlamanız kesinlikle yardımcı olur.

Detectico'nin Artıları

 • Kurulum olmadan çalışır. Bu hizmet, kullanıcıların hedef cihaza bir uygulama yüklemesini gerektirmez
 • Hedef cihaza fiziksel erişime ihtiyacınız yok
 • Detectico hem iOS hem de Android işletim sistemli telefonlarda çalışır
 • Tüm telefon modelleri ile uyumludur
 • İhtiyacınız olan sayıda cihazı takip edebilirsiniz
 • Detectico bir telefonun o anki gerçek zamanlı konumunu izler. Bu nedenle Nijerya'daki bu telefon numarasını kontrol edebilir ve canlı olarak takip edebilirsiniz
 • Bu çözüm ucuzdur. Detectico, yalnızca 0,86 € karşılığında 24 saat boyunca sınırsız sayıda arama sağlar

Detectico'nin Eksileri

 • Bu çözümün çalışması için takip edilen cihazın internete bağlı olması ve aktif bir SIM karta sahip olması gerekir
 • Hedef kullanıcınızın SMS yoluyla kendisine gönderilen izleme bağlantısına tıklaması gerekir

Ayrıca okuyun: Avustralya'da telefon numarasını takip et: Detaylı kılavuz

Sonuç

Birden fazla test yaptıktan sonra, Detectico'nin en etkili telefon olduğunu gördük sayı izleyici şu anda Nijerya'da. Herhangi bir teknik bilgi gerektirmeden telefon numarasıyla birini nasıl takip edeceğinizi kolayca öğrenebilirsiniz - Detectico'nin kullanımı oldukça kolaydır.

Çocuklarınızı ve sevdiklerinizi takip ederek, düşmanca ortamlara girmediklerinden emin olmak için hareketlerini dikkatlice izleyebilirsiniz. Hedefinizin yerini hemen bulmak istiyorsanız, Detectico gibi güvenilir bir coğrafi izleyiciye sahip olmak kesinlikle kullanışlı olacaktır.