Jak śledzić numer telefonu w Nigerii

Jak śledzić numer telefonu w Nigerii

Zespół Detectico Zespół Detectico

Wykwalifikowani technicy opanowujący dane o lokalizacji.

Smartfony stały się koniecznością w erze cyfrowej. Te przenośne gadżety zapewniają mnóstwo korzyści, od prowadzenia rozmów wideo po czatowanie ze znajomymi. Teraz można dowiedzieć się, jak śledzić bieżącą lokalizację numeru telefonu komórkowego w Nigerii i jej okolicach za pomocą kilku potężnych narzędzi.

Czytaj dalej, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak namierzyć numer telefonu w Nigerii.

Spis treści

Dlaczego warto śledzić numer telefonu w Nigerii?

Posiadanie urządzenia do śledzenia numerów telefonów w Nigerii może się przydać z wielu powodów. Na przykład, może być konieczne monitorowanie miejsca pobytu dzieci w ciągu dnia ze względów bezpieczeństwa. W końcu nie chcesz, aby twoi bliscy wędrowali po niebezpiecznych dzielnicach bez towarzystwa zaufanego opiekuna.

Możesz również dowiedzieć się, jak śledzić lokalizację numeru w Nigerii, jeśli zgubiłeś telefon i desperacko chcesz go odzyskać. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w Abudży, Lagos, Kano czy Ibadanie, posiadanie niezawodnego rozwiązania do śledzenia może pomóc Ci odzyskać skradziony lub zgubiony telefon.

baner

Jak uzyskać lokalizację telefonu za pomocą Map Google

Mapy Google to niezwykłe narzędzie nawigacyjne, które jest preinstalowane na wszystkich smartfonach z systemem Android. Ta aplikacja sprawia, że śledzenie numeru telefonu w Nigerii jest jak spacer po parku. Nie jest to jednak dyskretna metoda, ponieważ Google zazwyczaj wysyła powiadomienia do osób, które udostępniły swoją lokalizację innym.

Oto jak uzyskać lokalizację numeru telefonu w Nigerii za pomocą Map Google:

 • Uzyskaj fizyczny dostęp do ich telefonu, uruchom Mapy Google i przejdź do "Udostępniania lokalizacji".
 • Kliknij "Udostępnij lokalizację" i wybierz opcję "Dopóki tego nie wyłączysz".
 • Wybierz swoje urządzenie z wyświetlonej listy i kliknij "Udostępnij".
 • Uruchom Mapy Google z własnego telefonu i upewnij się, że udostępnianie lokalizacji jest włączone.
 • Możesz teraz wyświetlić bieżącą lokalizację urządzenia docelowego na mapie, dotykając jego nazwy w dolnej części ekranu.

Niestety, aby włączyć ustawienia lokalizacji, trzeba najpierw uzyskać fizyczny dostęp do urządzenia i znać jego hasło. Chociaż ten program do śledzenia numerów telefonów w Nigerii jest dość skuteczny, nie działa w trybie ukrycia.

Czytaj także: Jak śledzić czyjąś lokalizację za pomocą numeru telefonu w Wielkiej Brytanii

Jak poznać lokalizację numeru telefonu od operatora sieci?

Wiedza o tym, jak śledzić kogoś za pomocą numeru telefonu w Nigerii jest w rzeczywistości łatwa, gdy nauczysz się korzystać z niektórych wysoce skutecznych narzędzi. Pierwszą opcją powinno być zadzwonienie do operatora sieci docelowego użytkownika i poproszenie go o namierzenie jego urządzenia.

Ze względów bezpieczeństwa większość operatorów sieci komórkowych w Nigerii po prostu poda miasto lub stan, w którym odbiorca wykonał ostatnie połączenie. Mogą poprosić o numer telefonu i kod IMEI urządzenia, które chcesz śledzić. Niestety, ta metoda może okazać się niewystarczająca. 

Prawdopodobnie najlepiej jest wybrać inne rozwiązanie, jeśli chcesz śledzić lokalizację iPhone'a według numeru telefonu, niezależnie od tego, czy docelowy użytkownik korzysta z Airtel, MTN, Glo Mobile czy 9mobile.

Jak śledzić kogoś za pomocą numeru telefonu przy użyciu Detectico

detectico us

Być może wciąż zadajesz sobie pytanie: jak mogę śledzić lokalizację numeru telefonu w Nigerii? Cóż, Detectico to fantastyczne rozwiązanie do geo-śledzenia, które pozwala użytkownikom zlokalizować dowolny typ telefonu za pomocą jego numeru. Jest to obecnie jeden z najlepszych trackerów numerów komórkowych w Nigerii i nie bez powodu.

Dzięki Detectico wystarczy wpisać numer telefonu celu w potężnej wyszukiwarce i poczekać, aż ujawni on lokalizację urządzenia w czasie rzeczywistym na mapie. Ta usługa internetowa jest prawie bezpłatna - wystarczy zapłacić 0,86 €, aby uzyskać nieograniczoną liczbę wyszukiwań na jeden dzień. Można również zdecydować się na miesięczny plan subskrypcji Detectico, który kosztuje 49,80 euro.

Jak namierzyć numer telefonu w Nigerii

Oto przewodnik krok po kroku, jak śledzić numer telefonu w Nigerii za pomocą Detectico:

 • Odwiedź https://detectico.com/ w preferowanej przeglądarce
 • Wpisz numer telefonu odbiorcy w puste pole i kliknij "Zlokalizuj". Pamiętaj, aby zmienić numer kierunkowy kraju na +234, jeśli jesteś w Nigerii
 • Utwórz bezpłatne konto i sfinalizuj transakcję płatności
 • Wybierz odpowiednią wiadomość tekstową zawierającą link do śledzenia lub przygotuj własną i wyślij ją
 • Poczekaj, aż odbiorca kliknie łącze
 • Rozpocznij śledzenie ich lokalizacji na żywo na mapie

Tak łatwo jest znaleźć czyjąś lokalizację po numerze telefonu za pomocą Detectico. To z pewnością pomaga, jeśli rozumiesz, jak śledzić iPhone'a po numerze telefonu, niezależnie od lokalizacji celu lub operatora sieci.

Plusy Detectico

 • Działa bez instalacji. Ta usługa nie wymaga od użytkowników instalowania aplikacji na urządzeniu docelowym
 • Nie potrzebujesz fizycznego dostępu do urządzenia docelowego
 • Detectico działa zarówno na telefonach z systemem iOS, jak i Android
 • Jest kompatybilny ze wszystkimi modelami telefonów
 • Można śledzić dowolną liczbę urządzeń
 • Detectico śledzi aktualną lokalizację telefonu w czasie rzeczywistym. Możesz więc sprawdzić ten numer telefonu w Nigerii i śledzić go na żywo
 • Rozwiązanie to jest niedrogie. Detectico zapewnia nieograniczoną liczbę wyszukiwań w ciągu 24 godzin za jedyne 0,86 euro.

Wady Detectico

 • Aby to rozwiązanie działało, śledzone urządzenie musi być połączone z Internetem i mieć aktywną kartę SIM
 • Użytkownik docelowy musi kliknąć link śledzący wysłany do niego za pośrednictwem wiadomości SMS

Czytaj także: Śledź telefon w Australii - dokładny poradnik

Wnioski

Po przeprowadzeniu wielu testów stwierdziliśmy, że Detectico jest najskuteczniejszym telefonem narzędzie do śledzenia numerów w Nigerii. Możesz łatwo nauczyć się śledzić kogoś za pomocą numeru telefonu bez konieczności posiadania wiedzy technicznej - Detectico jest niezwykle łatwy w obsłudze.

Śledząc swoje dzieci i bliskich, możesz uważnie monitorować ich ruchy, aby upewnić się, że nie zapuszczają się w nieprzyjazne środowiska. Posiadanie niezawodnego geotrackera, takiego jak Detectico, z pewnością przyda się, jeśli chcesz szybko znaleźć lokalizację swojego celu.