Jak sledovat telefonní číslo v Nigérii

Jak sledovat telefonní číslo v Nigérii

Tým Detectico Tým Detectico

Zkušení technici ovládající lokalizační data.

Chytré telefony se v dnešní digitální době staly nezbytností. Tyto přenosné přístroje poskytují spoustu výhod, od videohovorů až po chatování s přáteli. Nyní je možné naučit se sledovat aktuální polohu mobilního čísla v Nigérii a jejím okolí pomocí několika výkonných nástrojů.

Pokud chcete vědět, jak vystopovat telefonní číslo v Nigérii, čtěte dále.

Obsah

Proč byste měli sledovat telefonní číslo v Nigérii?

Sledování telefonních čísel v Nigérii se může hodit z mnoha důvodů. Z bezpečnostních důvodů můžete například potřebovat sledovat, kde se vaše děti během dne pohybují. Koneckonců nechcete, aby se vaši blízcí toulali v nebezpečných čtvrtích bez doprovodu důvěryhodného opatrovníka.

Pokud jste ztratili telefon a zoufale ho chcete získat zpět, možná se budete muset naučit sledovat polohu čísla v Nigérii. Ať už žijete v Abuji, Lagosu, Kanu nebo Ibadanu, spolehlivé řešení pro sledování vám může pomoci získat zpět ukradený nebo ztracený telefon.

banner

Jak zjistit polohu telefonu pomocí Map Google

Mapy Google jsou pozoruhodný navigační nástroj, který je předinstalován ve všech chytrých telefonech se systémem Android. Díky této aplikaci je sledování telefonního čísla v Nigérii jako procházka růžovým sadem. Nejedná se však o diskrétní metodu, protože společnost Google obvykle zasílá oznámení lidem, kteří sdíleli svou polohu s ostatními.

Zde se dozvíte, jak pomocí Map Google zjistit polohu telefonního čísla v Nigérii:

 • Získejte fyzický přístup k jejich telefonu, spusťte Mapy Google a přejděte do sekce "Sdílení polohy".
 • Klikněte na "Sdílet polohu" a vyberte možnost "Dokud to nevypnete".
 • V zobrazeném seznamu vyberte své zařízení a klikněte na tlačítko "Sdílet".
 • Spusťte Mapy Google z vlastního telefonu a ujistěte se, že je zapnuto sdílení polohy.
 • Aktuální polohu cílového zařízení nyní můžete zobrazit na mapě klepnutím na název zařízení v dolní části obrazovky.

Bohužel, abyste mohli zapnout nastavení polohy, musíte nejprve získat fyzický přístup k jejich zařízení a znát jejich přístupový kód. Ačkoli je tento sledovač telefonních čísel v Nigérii poměrně účinný, nepracuje ve skrytém režimu.

Přečtěte si také: Jak sledovat něčí polohu pomocí telefonního čísla UK

Jak zjistit umístění telefonního čísla od poskytovatele sítě

Vědět, jak sledovat někoho prostřednictvím telefonního čísla v Nigérii je ve skutečnosti snadné, jakmile se naučíte využívat některé vysoce účinné nástroje. První možností by mělo být zavolat poskytovateli sítě cílového uživatele a požádat ho o sledování jeho zařízení.

Z bezpečnostních důvodů vám většina mobilních operátorů v Nigérii jednoduše poskytne město nebo stát, ve kterém příjemce uskutečnil svůj poslední hovor. Mohou si vyžádat telefonní číslo a kód IMEI zařízení, které chcete sledovat. Bohužel touto metodou nemusíte získat dostatečné informace. 

Pokud chcete sledovat polohu iPhonu podle telefonního čísla, je pravděpodobně lepší zvolit jiné řešení, a to bez ohledu na to, zda cílový uživatel používá Airtel, MTN, Glo Mobile nebo 9mobile.

Jak sledovat někoho pomocí telefonního čísla Detectico

Detectico nás

Možná se stále ptáte: Jak mohu sledovat polohu telefonního čísla v Nigérii? Detectico je fantastické řešení pro sledování polohy, které uživatelům umožňuje lokalizovat jakýkoli typ telefonu pomocí jeho čísla. V současné době je to jeden z nejlepších nástrojů pro sledování mobilních čísel v Nigérii, a to z dobrého důvodu.

Pomocí aplikace Detectico stačí zadat telefonní číslo cíle do výkonného vyhledávače a počkat, až se zobrazí poloha zařízení v reálném čase na mapě. Tato webová služba je téměř zdarma - stačí zaplatit 0,86 EUR, abyste získali neomezené vyhledávání na jeden den. Můžete se také rozhodnout pro měsíční předplatné služby Detectico, které stojí 49,80 EUR.

Jak vystopovat telefonní číslo v Nigérii

Zde je návod krok za krokem, jak sledovat telefonní číslo v Nigérii pomocí služby Detectico:

 • Navštivte https://detectico.com/ v preferovaném prohlížeči
 • Do prázdného pole zadejte telefonní číslo příjemce a klikněte na tlačítko "Vyhledat". Nezapomeňte změnit předvolbu země na +234, pokud jste v Nigérii.
 • Vytvořte si bezplatný účet a dokončete platební transakci
 • Zvolte vhodnou textovou zprávu obsahující sledovací odkaz nebo navrhněte vlastní a odešlete ji.
 • Počkejte, až příjemce klikne na odkaz.
 • Začněte sledovat jejich živou polohu na mapě

Takto snadno lze pomocí Detectico zjistit něčí polohu podle telefonního čísla. Určitě vám pomůže, když pochopíte, jak sledovat iPhone podle telefonního čísla bez ohledu na polohu cíle nebo síťového operátora.

Výhody Detectico

 • Funguje bez instalace. Tato služba nevyžaduje, aby uživatelé instalovali aplikaci do cílového zařízení.
 • Nepotřebujete fyzický přístup k cílovému zařízení.
 • Detectico funguje na telefonech se systémem iOS i Android
 • Je kompatibilní se všemi modely telefonů
 • Můžete sledovat libovolný počet zařízení
 • Detectico sleduje aktuální polohu telefonu v reálném čase. Můžete tedy zkontrolovat toto telefonní číslo v Nigérii a sledovat ho v reálném čase.
 • Toto řešení je levné. Detectico poskytuje neomezený počet vyhledávání po dobu 24 hodin za pouhých 0,86 €.

Nevýhody Detectico

 • Aby toto řešení fungovalo, musí být sledované zařízení připojeno k internetu a mít aktivní kartu SIM.
 • Váš cílový uživatel musí kliknout na sledovací odkaz zaslaný prostřednictvím SMS.

Přečtěte si také: Sledování telefonního čísla v Austrálii: Podrobný průvodce

Závěr

Po provedení několika testů jsme zjistili, že nejefektivnějším telefonem je Detectico. sledování čísel v Nigérii. Můžete se snadno naučit, jak sledovat někoho s telefonním číslem, aniž byste potřebovali technické znalosti - Detectico se ovládá pozoruhodně snadno.

Sledováním svých dětí a blízkých můžete pečlivě monitorovat jejich pohyb a zajistit, aby se nezatoulali do nepřátelského prostředí. Mít spolehlivý geo-tracker, jako je Detectico, se vám jistě bude hodit, pokud chcete rychle zjistit polohu svého cíle.