Як відстежити номер телефону в Нігерії

Як відстежити номер телефону в Нігерії

Команда Detectico Команда Detectico

Кваліфіковані фахівці опановують дані про місцезнаходження.

Смартфони стали необхідністю в нашу цифрову епоху. Ці портативні гаджети надають безліч переваг, від здійснення відеодзвінків до спілкування з друзями. Тепер можна навчитися відстежувати поточне місцезнаходження мобільного номера в Нігерії та її околицях за допомогою потужних інструментів.

Якщо ви хочете дізнатися, як відстежити номер телефону в Нігерії, читайте далі.

Зміст

Навіщо вам може знадобитися відстеження номера телефону в Нігерії?

Відстеження телефонного номера в Нігерії може стати в нагоді з різних причин. Наприклад, вам може знадобитися контролювати місцезнаходження ваших дітей протягом дня з міркувань безпеки. Зрештою, ви ж не хочете, щоб ваші близькі блукали небезпечними районами без компанії надійного опікуна.

Вам також може знадобитися дізнатися, як відстежити місцезнаходження номера в Нігерії, якщо ви загубили свій телефон і відчайдушно хочете його знайти. Незалежно від того, де ви живете - в Абуджі, Лагосі, Кано чи Ібадані - надійне рішення для відстеження допоможе вам повернути вкрадений або загублений телефон.

банер

Як визначити місцезнаходження телефону за допомогою Google Maps

Google Maps - це чудовий навігаційний інструмент, який попередньо встановлений на всіх смартфонах Android. Завдяки цьому додатку відстеження телефонного номера в Нігерії здається легкою прогулянкою в парку. Однак, це не дуже обережний метод, оскільки Google зазвичай надсилає сповіщення людям, які поділилися своїм місцезнаходженням з іншими.

Ось як визначити місцезнаходження телефонного номера в Нігерії за допомогою Google Maps:

 • Отримайте фізичний доступ до їхнього телефону, запустіть Карти Google і перейдіть до розділу "Обмін даними про місцезнаходження"
 • Натисніть на "Поділитися місцем розташування" і виберіть опцію "Поки ви не вимкнете це"
 • Виберіть свій пристрій зі списку, що з'явиться, і натисніть "Поділитися"
 • Запустіть Карти Google зі свого телефону та переконайтеся, що обмін даними про місцезнаходження увімкнено
 • Тепер ви можете переглянути поточне місцезнаходження цільового пристрою на карті, натиснувши на назву пристрою внизу екрана

На жаль, для того, щоб увімкнути налаштування місцезнаходження, вам потрібно спочатку отримати фізичний доступ до їхнього пристрою і знати їхній пароль. Хоча це досить ефективне засіб для відстеження телефонних номерів в Нігерії, воно не працює в стелс-режимі.

Читайте також: Як відстежити місцезнаходження людини за номером телефону у Великобританії

Як дізнатися місцезнаходження телефонного номера у оператора мобільного зв'язку

Дізнатися, як відстежити когось за номером телефону в Нігерії, насправді нескладно, якщо ви навчитеся використовувати деякі високоефективні інструменти. Першим кроком має бути дзвінок оператору мобільного зв'язку цільового користувача з проханням відстежити його пристрій.

З міркувань безпеки більшість операторів мобільного зв'язку в Нігерії просто нададуть вам місто або штат, в якому ваш абонент здійснив останній дзвінок. Вони можуть запросити номер телефону та IMEI-код пристрою, який ви хочете відстежити. На жаль, ви можете не отримати достатньої інформації, використовуючи цей метод. 

Якщо ви хочете відстежувати місцезнаходження iPhone за номером телефону, то, мабуть, краще обрати інше рішення, незалежно від того, чи користується цільовий користувач мобільним оператором Airtel, MTN, Glo Mobile або 9mobile.

Як відстежити людину за номером телефону за допомогою Detectico

detectico us

Можливо, ви все ще запитуєте: як я можу відстежити місцезнаходження телефонного номера в Нігерії? Що ж, Detectico - це фантастичне рішення для гео-відстеження, яке дозволяє користувачам знаходити будь-який тип телефону за його номером. В даний час це один з найкращих мобільних номерів в Нігерії, і на це є вагома причина.

З Detectico вам просто потрібно ввести номер телефону вашої цілі в потужну пошукову систему і зачекати, поки вона покаже місцезнаходження пристрою на карті в реальному часі. Цей веб-сервіс майже безкоштовний - вам потрібно заплатити лише 0,86 євро, щоб отримати необмежений пошук протягом одного дня. Ви також можете оформити щомісячну підписку на Detectico, яка коштує 49,80 євро.

Як відстежити номер телефону в Нігерії

Ось покрокове керівництво про те, як відстежити телефонний номер у Нігерії за допомогою Detectico:

 • Відвідати https://detectico.com/ у вашому улюбленому браузері
 • Введіть номер телефону одержувача в порожнє поле і натисніть "Знайти". Не забудьте змінити код країни на +234, якщо ви перебуваєте в Нігерії
 • Створіть безкоштовний обліковий запис і виконайте платіжну операцію
 • Виберіть відповідне текстове повідомлення з посиланням для відстеження або створіть власне та надішліть його
 • Дочекайтеся, поки одержувач перейде за посиланням
 • Почніть відстежувати їхнє місцезнаходження на карті в реальному часі

Ось так просто знайти місцезнаходження людини за номером телефону за допомогою Detectico. Це, безумовно, допоможе, якщо ви розумієте, як відстежити iPhone за номером телефону незалежно від місцезнаходження вашої цілі або оператора зв'язку.

Переваги Detectico

 • Працює без встановлення. Ця послуга не вимагає від користувачів встановлення програми на цільовий пристрій
 • Вам не потрібен фізичний доступ до цільового пристрою
 • Detectico працює на телефонах під управлінням iOS та Android
 • Сумісний з усіма моделями телефонів
 • Ви можете відстежувати стільки пристроїв, скільки вам потрібно
 • Detectico відстежує поточне місцезнаходження телефону в режимі реального часу. Таким чином, ви можете перевірити цей номер телефону в Нігерії і відстежувати його в реальному часі
 • Це рішення є недорогим. Detectico надає необмежену кількість пошуків протягом 24 годин всього за 0,86 євро

Недоліки Detectico

 • Для роботи цього рішення пристрій, який відстежується, повинен бути підключений до Інтернету та мати активну SIM-карту
 • Ваш цільовий користувач повинен натиснути на посилання для відстеження, надіслане йому в SMS

Читайте також: Відстежити номер телефону в Австралії: Детальний путівник

Висновок

Провівши численні тести, ми визнали Detectico найефективнішим телефоном відстеження номерів в Нігерії прямо зараз. Ви можете легко навчитися відстежувати когось за номером телефону, не потребуючи жодних технічних знань - Detectico надзвичайно простий в експлуатації.

Відстежуючи своїх дітей та близьких, ви можете ретельно контролювати їхні пересування, щоб не допустити потрапляння у вороже середовище. Надійний геотрекер, такий як Detectico, неодмінно стане вам у пригоді, якщо ви хочете швидко знайти місцезнаходження своєї цілі.